Доцент кафедри інформаційних технологій
кандидат технічних наук, доцент

У 2005 році закінчив з відзнакою математичний факультет УжНУ. Магістр з прикладної математики. Одразу ж після закінчення навчання поступив в аспірантуру на кафедру кібернетики і прикладної математики на математичному факультеті.

В 2015 році  захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.13.23 – системи та засоби штучного інтелекту на тему «Інтелектуальний аналіз медичних даних на основі гібридних нейромереж». З 2008 року працює викладачем на кафедрі кібернетики і прикладної математики Ужгородського національного університету. З  2014 року  на посаді старшого викладача, а з вересня 2015 року був обраний на посаду доцента кафедри кібернетики і прикладної математики. З липня 2015 року працює заступником декана математичного факультету з виховної роботи.

Має понад 20 публікацій. Отримав патент та у співавторстві з іншими авторами, прийняв участь в написані монографії «Soft Computing: Developments, Methods and Applications» (Chapter 3 Multilayer Wavelet-Neuro-Fuzzy Systems in Dynamic Data Mining Tasks (Yevgeniy Bodyanskiy, Olena Vynokurova, Iryna Pliss, Pavlo Mulesa)).
3 2017 року за сумісництвом працює доцентом кафедри інформаційних технологій в IT STEP University.