IT STEP University: підсумки тижня

 

Науковий семінар для викладачів

В ІТ Step University відбувся науковий семінар. В рамках семінару результати дисертаційного дослідження доповідала Олеся Мриглод (cтарший науковий співробітник лабораторії статистичної фізики складних систем, інституту фізики конденсованих систем НАН України) на тему “Теоретичні та прикладні засади інформаційних технологій підтримки прийняття рішень у сфері науки”.

Курс Robotics & IoT

Студенти другого курсу продовжують вивчати системи штучного інтелекту та робототехніку. Цього року стартував курс Robotics & IoT під керівництвом професора Олени Винокурової. Студенти генерували багато цікавих ідей, які до кінця року будуть реалізовувати.

Communication Club

Нова крута ініціатива від наших студентів! Communication Club – клуб, що буде розвивати комунікаційні навички, ораторське мистецтво, англійську мову та навички публічних виступів. Засновником спільноти є Юрій Тиркус, студент другого курсу. За його словами, клуб створений, щоб допомогти студентам подолати сором’язливість, позбутись дефектів мови та слів-паразитів, розвивати культуру та впевненість у собі.

Тренінг ПРОсування до успіху

Надзвичайний тренінг “PROсування до успіху” від Кристини Шкуро. Цілий день студенти випробовували різноманітні техніки пізнання себе, будування цілей, мотивації, впевненості та відкритості. Автор тренінгу вчила, як виходили зі своєї зони комфорту, адже саме за її межами знаходиться шлях до гармонії та успіху. Це був дуже корисний та цінний досвід!