Першокурсники вивчають економіку англійською мовою

В IT STEP University продовжується практика викладання предметів виключно англійською мовою. Минулого року першокурсники англійською вивчали дисципліну «Комп’ютерні мережі», а цьогорічним студентам першого курсу англійською викладають основи економіки.

Для студентів таке введення стало сюрпризом, адже їх не попереджали про курс іноземною мовою:

«Коли ми вперше почули, що викладач звертається до нас англійською, в нас був шок. Це було зовсім неочікувано, бо нас ніхто не попередив. Але заняття мені подобаються. Коли я вивчав економіку у школі, це було зовсім інше. Зараз наш викладач заглиблюється у проблеми економіки різних країн, і мені це дуже цікаво», – говорить про заняття Данило Хомин, студент першого курсу.

Його одногрупник Паша Хоменко також відзначив різницю між викладанням у школі та університеті.

«У школі я мало що розумів з економіки навіть українською мовою, а зараз, коли пари англійською, мені дійсно цікаво та подобається цей предмет».

Викладач дисципліни «Основи економіки», Марта Зварич, задоволена загальним рівнем англійської мови у студентів, а також відзначає їхню зацікавленість у предметі:

«Хоча економіка це не їхня спеціалізація, але я бачу інтерес до предмету. Загалом рівень мови добрий, звичайно, комусь легше, комусь важче. Головне, що це реальна практика іноземної мови, живе спілкування на економічні теми, що може знадобитися й у повсякденному житті. Студенти розуміють важливість англійської у ІТ, тому на заняттях, навіть коли вони працюють у групах, щось обговорюють, вони стараються не переходити на українську. Чудово, що в університеті є такий підхід до навчання».

«Сприймати англійську не важко, а якщо не знаєш якого слова чи терміна, то шукаєш інформацію та дізнаєшся щось нове. Це допомагає нам підтягнути мову та навчитись вільно висловлювати свої думки», – говорить про заняття студент Юра Хомин.

Головна мета такого курсу – не лише дати студентам розуміння в економіці, а й навчити вільно спілкуватись англійською на будь-які теми. Викладачі вже з першого курсу наголошують, що саме завдяки англійській мові можна досягнути розвитку та успіху у галузі інформаційних технологій.