Як пройшов мотиваційний тиждень #IWEEK для студентів IT STEP University

Вже стало доброю традицією розпочинати навчання в IT STEP University з мотиваційного тижня, що отримав відповідну назву Inspiration Week. Керівництво університету та викладачі впевнені, що отримати заряд енергії, натхнення, нові знайомства, знання про роботу ІТ-сфери, відвідати реальні ІТ-компанії та поспілкуватись із профі у галузі дуже важливо  на початку навчального року. Як показує практика минулого року, мотиваційний тиждень дійсно надихнув  студентів на навчання та власний розвиток.

Цього року для наших  першокурсників університет підготував насичену програму, що містила лекції з профільного спрямування, soft skills, адаптації до нового етапу у житті та екскурсії у провідні ІТ-компанії Львова.

У перший навчальний день року студентів чекало знайомство з проректором  IT STEP University Дмитром Пелешко та Software Engineer, Consultant у GlobalLogic Ярославом Пушко. Спікери говорили про сучасні тренди програмування та те, з чого починається вивчення однієї з профільних дисциплін.

ІТ-сфера – це не лише розробка програмного забезпечення, тому другий день був присвячений знайомству зі сферою дизайну. Щоб першокурсники на власні очі побачили, як працюють спеціалісти з найбільш творчого напрямку ІТ, вони вирушили у компанію Data Art.

«Хто такий дизайнер і чи може він врятувати світ?» – на ці питання відповіла студентам Юлія Матвійко, дизайнер у Data Art. Не менш цікаву лекцію «Розробка ПЗ і як із цим жити» провів для першокурсників Олексій Торунов, Node.js-розробник.

Щоб показати студентам різноманіття ІТ-компаній та сфер їхньої діяльності, ми домовились про екскурсії у декілька провідних компаній Львова. Першокурсники відвідали ELEKS, GlobalLogic, ZoomSupport та PLVision.

Кожна з цих компаній унікальна, має власну атмосферу, цінності, напрям роботи та історію. Побачити професіоналів за роботою було надзвичайно цікаво, студенти отримали відповіді на усі свої запитання та дізнались, що треба робити, щоб згодом приєднатись до команди ІТ-фахівців.

Приємним з сюрпризом для студентів стала зустріч із генеральним директором, засновником IT STEP Academy та IT STEP University, Дмитром Корчевським. Як засновник масштабного бізнесу, Дмитро Корчевський поділився своїм власним досвідом, змотивував студентів до прийняття викликів, постійного саморозвитку та прагнення досягати своїх цілей.

Під час зустрічі виник діалог – студенти розповідали, чому обрали саме IT-сферу для свого майбутнього та вирішили навчатись в нашому університеті. Було надзвичайно приємно почути, що першокурсники прагнуть змінити світ, постійно опановувати нове, не зупинятися та бути завжди попереду. Саме такі цілі й наслідує IT STEP University для кожного з наших студентів.

Про те, з чого починається історія успішної ІТ-компанії та який професійний шлях чекає спеціалістів розказала Тетяна Свірідова, Engineering Manager у EPAM Systems. А як працювати у команді, знайти свою роль та інтегруватись у нове середовище розповіла Наталя Костюк, HR-ментор IT STEP University.

Практичні та дієві поради студенти почули під час мотиваційної лекції «Чому в житті треба підняти п’яту точку і як це робити успішно», яку провів Василь Гукалюк, засновник ITHRLifeStyle та Batyar Agency.

Закінчення мотиваційного тижня було насиченим – студенти взяли участь у дискусії HR-спеціалістів про образ сучасного ІТ-фахівця та м’які навички, якими має володіти новачок у сфері інформаційних технологій. Своїм баченням та досвідом ділились представники компаній ZoomSupport, Infopulse, HR-кав’ярні та дизайн-агенції Cieden.