Запрошуємо учнів 9-11 класів на унікальну програму доуніверситетської підготовки в IT Step University!

 

Мета доуніверситетської підготовки – через призму особистісного розвитку сформувати базові професійні навички в ІТ-сфері, навчити критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати, а також розширити загальний світогляд.

Дворічна програма є актуальною для кожного, адже в умовах глобальної діджиталізації всі сфери діяльності вимагають знання цифрових технологій. Навчання буде особливо корисним для тих, хто планує пов’язати своє життя зі сферою ІТ.

 

Для кого? Учні 9-11 класів

 

Набір триває. Кількість місць у групах обмежено, тому  –  рекомендуємо зареєструватися вже зараз. Початок навчання у вересні.

 

Напрями:

Відгуки

У червні 2019 року IT Step University отримав перших випускників програми доуніверситетської підготовки.

Я дуже радий, що університет, в першу чергу, ставить за основу хороші відносини і теплу робочу атмосферу. І їм це вдалося. Я вірю в сучасний спосіб освіти і бачу це в цьому університеті. Тому ми готові і приймаємо рішення також продовжити навчання“, – розповів про свої враження Богдан Кирилюк, батько випускниці програми доуніверситетської підготовки IT Step University.

На даний момент я відчуваю себе набагато впевненіше. Я дізналася багато нового. Протягом 4 семестрів я вивчала дизайн, робототехінку, в нас був семестр по Python, ми писали ігри, і вже захистились по Java на Android studio. Я вважаю, що зараз у мене досить хороші результати. Мені дуже подобається колектив викладачів і як вони доносять матеріал – дуже зрозуміло. Якщо щось незрозуміло – пояснюють ще раз. Навіть в школі не завжди так було. Тому я вважаю, що це дуже добре для студентів“, – поділилася Марія Кирилюк, випускниця програми доуніверситетської підготовки IT Step University, яка вже подала документи для продовження навчання на бакалавраті.

Також отримали фідбек від студентів програми доуніверситетської підготовки IT Step University:

Я окрім того, що здобув нові знання, також навчився працювати в команді, здобув нових друзів“, – Максим Бохонко.

Тут дуже атмосферно, хочеться постійно працювати, ти постійно вмотивований“, – Роксана-Теодора Гординська.

 

Переваги програми доуніверситетської підготовки та можливості, які відкриваються:

  • підготовка та адаптація до програм університетської освіти
  • отримання базових професійних навичок
  • отримання актуальних знань у сфері цифрових технологій
  • участь у конкурсах, ідеатонах, хакатонах
  • мотивація до подальшого здобуття вищої освіти

Навчання у сучасному форматі:

Викладачі

Зі студентами доуніверситетської підготовки IT Step University працюють досвідчені викладачі, представники бізнесу та ІТ-спільноти, а також HR-ментори.

Вони вчаться креативити, мислити, але основне в цій програмі є те, що вони отримують не просто професійні навички, вони це отримують через призму розвитку особистості“, – про результати навчання розповідає Надія Цюра, керівник програми доуніверситетської підготовки IT Step University.

Насправді, для них це відкриває безмежний світ можливостей“, – ділиться Юрій Фіцик, викладач робототехніки. Викладач переконаний, що діти, які вийшли з IT Step University більше готові до втілення своїх власних проектів, ніж звичайні школярі, які такої освіти не мають.

 

Тривалість навчальної програми – 2 роки (4 семестри).

Кожен семестр складається з 14 навчальних тижнів та 1 залікового.

1 тиждень передбачає 4 заняття по 2 академічні години.

 

Вартість навчання становить 11 500 грн. за семестр. Усього 4 семестри. Вартість навчання за рік – 23 000 грн., за два роки – 46 000 грн.

 

Заняття відбуваються за адресами у Львові:

Комп’ютерні технології / Computer technologies

  • вул. Замарстинівська, 83а (приміщення IT Step University)
  • пр. В.Чорновола, 61 (приміщення Університету банківської справи)
  • вул. В. Великого, 55 А (ліцей №2)
  • вул. Я. Гашека, 13 (ЗСШ №32)

Цифровий бізнес / Digital business

  • пр. В.Чорновола, 61 (приміщення Університету банківської справи)

 

Як вступити

Для того, щоб стати студентом доуніверситетської підготовки рекомендуємо пройти онлайн-тестування з математики, за результатами якого формуються групи.

Пройти он-лайн тестування

 

Набір на доуніверситетську підготовку вже триває, кількість місць у групах обмежено, тому  –  рекомендуємо зареєструватися вже зараз:

Якщо маєте запитання – телефонуйте: