Ту Стань! 2018: Школа лицарства

3-5 серпня 2018 року у підніжжі давніх скель поблизу села Урич на Сколівщині уже втринадцяте відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!». Окрім щорічних традиційних атракцій, цьогоріч на гостей чекає ряд несподіванок.

Лицарські поєдинки, кінні турніри, ремесла, ярмарок, музика, танці, література, забави від скоморохів, стрільби з луків та арбалетів, нічний штурм фортеці, лазерне дійство, ватра, кіноніч – усе це традиційно на фестивалі «Ту Стань!».

Окрім того, діятиме локація Віртуальної реальності, де бажаючі зможуть здійснити віртуальний політ на дельтаплані над фортецею та випробувати інші цікавинки VR-технологій.

Особлива увага цьогоріч присвячується дітям – у їхньому розпорядженні буде ціла фортеця. Тут на юних відвідувачів чекають дитячий штурм, ігри, вікторини, забави, танці, постановка казки та багато інших забав.

Ту Стань! – це фестиваль, на якому кожен знайде свою справу. Різноманітні заходи на численних локаціях впродовж усіх трьох днів фестивалю забезпечать насичений відпочинок для цілої родини чи великої компанії друзів.

Триває реєстрація для учасників фестивального дійства – реконструкторівремісниківторгівцівлітераторівАкредитація медіа вже відкрита – для представників ЗМІ буде забезпечено трансфер зі Львова за умови попередньої реєстрації. Волонтерів також запрошуємо до участі – реєструйтеся на фестиваль, і створюйте Ту Стань! 2018 разом з нами. 

Триває попередній продаж квитків.

З 20 липня вартість квитків становитиме:
Абонемент на три дні  – 300 грн.
Один день  – 150 грн. 

На фестивалі (3-5 серпня) можна буде придбати квитки за наступною вартістю: 
Абонемент на 3 дні – 370 грн.
Абонемент на 2 дні – 270 грн.
Вхід на один день – 170 грн.
Дитячий квиток на 3 дні – 150 грн.
Дитячий квиток на 2 дні – 120 грн.
Дитячий квиток на 1 день – 80 грн.
Для учасників АТО та дітей до 6 років – безкоштовний.

Місце для ночівлі в наметовому містечку (за намет)  – 100 грн. У вартість місця входить використання дрів, користування туалетами, польовим душем, доступ до питної води та прибирання території.

Контакти

Інфоцентр фестивалю: +38 067 282 0062

Прес-служба: +38 097 864 7387

pr.tustan@gmail.com

tustan.ua

Офіційна сторінка на FB