Як навчаються та відпочивають студенти IT STEP University

У розпал вступної кампанії до закладів вищої освіти студенти IT STEP University почуваються спокійно, адже усі хвилювання та нелегкі етапи вступу вони пережили ще рік тому. Поки вони насолоджуються літніми канікулами, випускники шкіл приймають найважливіше рішення та обирають майбутній університет. Ми вирішили познайомити абітурієнтів зі студентським життям в нашому університеті та попросили студентів розповісти про перший навчальний рік.

Про навчання та відпочинок в університеті розказав Семен Оскерко, студент IT Step University.

Всі звикли до стандартних навчальних програм, які пропонують інші  університети. А у нас все трішки інакше і на мій погляд реалізовано дуже класно – та сама проектна робота, наприклад. Це і цікава ідея, і виконують її дуже вдало. До того ж, викладачі також мають цікаві варіанти проведення пар. І як студент я задоволений.

Крім того, у нас, на відміну від інших університетів, актуальна навчальна програма. Ми не займаємось вивченням майже мертвих мов програмування чи базових речей (як, наприклад, “офіс”), які студенти мали би знати ще зі школи. Наша програма максимально вичищена від зайвих предметів. У нас з першого курсу Python, CSS, ми одразу починаємо вивчати ті мови, на яких можна робити щось корисне.

Наприклад, за цей рік написали апку для андроїда. І коли ми її доробимо, зможемо вийти з нею на ринок.

Наша поїздка в Італію, яку університет організував на канікулах, була неймовірно цікавою. Ці місця, які ми відвідали мають свій неймовірний шарм, який не можна відчути ніде. Ідеально витриманий стиль Італії ніби витав у повітрі. Червона черепиця на кожному кроці, сонце та виноградники оточували нас весь час. Йдеться про  невеличкі селища, в одному з яких ми жили.

Великі міста, куди  ми їздили – нереально вражають. Неаполь захопив мене більш за все. Місто, що знаходиться біля вулкану не може не дивувати. Місцевість та люди навколо тримали мене у стані афекту до самого кінця дня, коли ми поїхали додому в Байа Доміція.

Також нові враження доповнювали національна їжа італійців. Це дуже цікаво спробувати справжню пасту та піцу. Я бажаю кожному хоч раз в житті відвідати Італію, та відчути те,  що вона мені подарувала.

Тішимось, що нам вдається перевершувати очікування та робити наших студентів щасливими! Дізнатись, як вступити в IT STEP University можна за посиланням.