Як студенти IT Step University їздили на канікули в Італію

У стінах IT Step University студенти мають море можливостей для розвитку, навчання, вдосконалення та відпочинку.  Цілий навчальний рік студенти сумлінно вчились, створювали проекти, опановували нові технології, здобували практичні навички. Першокурсники бакалаврату здали свої перші дві сесії, а студенти доуніверситетської підготовки захистили семестрові проекти та презентували їх публіці. Але треба вміти й відпочивати – тому насичений навчальний рік відсвяткували яскраво поїздкою в Італію.

Надія Цюра, HR-ментор
Спілкуючись з нами, HR-менторами, студенти ІТ Step University висловили ідею спільної поїздки після завершення першого року навчання. Ми підхопили цю ініціативу й організували турне в Італію, яке поєднувало і  відпочинок, і пізнання світу, і навчання.

До студентів-бакалаврів ІТ Step University долучились також студенти програми доуніверситетської підготовки та наші майбутні першокурсники, які виявили бажання вже влитися в таке дружнє університетське коло.

Отож коли компанія викладачів,  студентів, абітурієнтів була зібрана, вирушили у надзвичайну й незабутню подорож! Ми мали змогу познайомитися з культурою та колоритом Італії та Угорщини, відпочити на морі, вдосконалити свій рівень англійської мови, здобути нових друзів та ще ближче пізнати один одного.

Хочу подякувати викладачам, які підтримали ініціативу і  долучилися до організації і реалізації задуманого. Та найбільше слів захоплення висловлюю на адресу самих  студентів . Вони показали справжній університетський рівень виховання, уміння активно відпочивати, готовність пізнавати нове, навчатися, дружити, працювати в команді.

Горджуся тим, що працюю в цьому новітньому університеті, керівництво якого тільки сприяє прояву різноманітних  ініціатив та креативності. А такі хороші, розумні й неординарні студенти надихають до нових звершень. Поділюся таємницею – у нас вже є кілька нових ідей для наступних навчально- пізнавальних подорожей, які обов’язково будуть втілені в життя!

Крім лінивого відпочинку біля моря студенти відвідали багато міст, знайомлячись з культурою Італії, серед яких Рим, Неаполь, Ватикан, Гаєта.

Семен Оскерко, студент бакалаврату IT Step University  

Тріп в Італію був неймовірно цікавим. Ці місця, які ми відвідали мають свій неймовірний шарм, який не можна відчути ніде. Ідеально витриманий стиль Італії ніби витав у повітрі. Червона черепиця на кожному кроці, сонце та виноградники оточували нас весь час. Йдеться про  невеличкі селища, в одному з яких ми жили.

Великі міста, куди  ми їздили – нереально вражають. Неаполь захопив мене більш за все. Місто, що знаходиться біля вулкану не може не дивувати. Місцевість та люди навколо тримали мене у стані афекту до самого кінця дня, коли ми поїхали додому в Байа Доміція.

Також нові враження доповнювали національна їжа італійців. Це дуже цікаво спробувати справжню пасту та піцу.Я бажаю кожному хоч раз в житті відвідати Італію, та відчути те,  що вона мені подарувала.Андрій Когут, студент бакалаврату IT Step University

Поїздка в сонячну Італію  дуже сподобалась і компанія також. Ми відвідали багато міст. Італія дуже мальовнича країна і було дуже цікаво пізнавати культуру і життя італійців. Ми кардинально відрізняємося від них. Також вагомий вплив відіграла компанія, з якою було весело і цікаво. Я вважаю, що це дуже крута ідея їздити з університетом у різні поїздки.

Данило Дячок, студент доуніверситетської підготовки  IT Step University  

Поїздка дійсно сподобалась, враження від неї  – тільки позитивні. Дуже класно було подорожувати по різних містах Італії. Надіюсь в майбутньому такі мандрівки будуть часто відбуватись,  я з задоволенням буду їздити. Гарної поїздки не було б без гарної компанії. Студенти дійсно зробили ці 9 днів незабутніми, а викладачі все дуже гарно організували.


Ми вважаємо, що університет має давати студентам найрізноманітніші можливості для розвитку, відпочинку, відкриття нових горизонтів! Поїздки в Європу на канікули в  IT Step University вже стають традиційними. Взимку студенти їздили на вікенд у Варшаву, влітку відвідали Італію та Угорщину. Тішимось, що нам вдається перевершувати очікування та робити наших студентів щасливими!😁 Крім того такий насичений та яскравий відпочинок заряджає на нові звершення!

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Записатися на консультацію

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: