Враження батьків студентів від навчання в IT STEP University

Семен Оскерко – один з найбільш активних студентів IT STEP University. Він став засновником студентського клубу IT BEANS, що спрямований на поглиблене вивчення мов програмування, приймав участь розробці систем штучного інтелекту, представляв свій проект на двох міжнародних конференціях, проводив зустрічі із зацікавленими абітурієнтами та багато іншого.

Ми бачимо, як під час першого року навчання Семен робить перші професійні кроки, перетворюючись з першокурсника на впевненого спеціаліста, та вирішили запитати у його батьків – чи помітили вони зміни у своєму сині. Своїми враженнями від навчання дитини в IT STEP University поділилась Лора Оскерко, мама Семена.

Чому ви обрали для навчання саме цей університет?

Семен з 10 років навчався в Малій Академії IT STEP і це йому завжди подобалось. За рік до вступу в університет він також пішов на курси програмування в Академію. Потім ми дізнались про створення IT STEP University і потужну програму навчання, що він пропонує. Тоді син склав ЗНО і подав документи у декілька ЗВО, почав спілкуватися зі студентами інших закладів вищої освіти. Він дійшов висновку, що там пропонують вивчати багато зайвих предметів, натомість програма нового IT STEP університету йому здалась більш оптимальною. Ми підтримали його бажання вступати сюди.

Чудово, що Семену вдалось вступити на програму 3-річного бакалаврату, адже це можливість швидше розпочати шлях до самореалізації у професійній сфері і, безперечно, економія в оплаті навчання.

Які у вас враження від першого року навчання?

За перший рік в університеті син став ще більш вмотивованим у вивченні спеціальних предметів. Також математичні науки викликали у нього більше зацікавлення і усвідомлення, ніж в школі, де їх подача була дуже поверхнева. Я бачу, що син ходить на пари із задоволенням, не пропускає заняття, що він став більш організований. Я бачу, що йому дійсно цікаво те, що відбувається в університеті.

Найбільше йому подобається брати участь у конференціях, хакатонах, займатись розробкою проектів. До того ж це розвиває його розмовну англійську, дає досвід командної роботи і можливість проявити себе та побачити досягнення інших.

На жаль, я ще особисто не була присутня на виступах Семена на конференціях, бо більшість проходила не у Львові, але я бачила онлайн-трансляції. Це дійсно справляє враження, хоча я не можу професійно оцінити предмет доповіді сина, проте бачу те натхнення, з яким він поринає у науковий процес.

Що вам як батькам подобається в університеті?

Нам дуже імпонує система організації навчання, демократичні відносини між HR-менторами і студентами. Також подобається, що навчальні процеси можуть проходити у електронному форматі, немає купи паперової тяганини, як у інших закладах.

Батькам абітурієнтів я би порадила просто завітати в IT STEP University. Це ніби потрапити на знімальний майданчик сучасних футуристичних фільмів! Мене приємно вражають інтер’єри навчальних приміщень, тим більше я бачила все в динаміці – що було 8 років тому, і що є тепер. Я задоволена, що дитина проводить день у такій атмосфері та працює за сучасним і зручним комп’ютерним обладнанням.

Також батькам раджу звернути увагу, що ця освіта відразу інтегрована у робоче середовище нашого міста, справжньої IT-столиці України, а не носить теоретизований і відірваний від реалій характер.