Хто такі Severenity та як вони створили круту гру

Severenity – мобільна платформа для гри у квести з доповненою реальністю, гео-локацією та з завданнями на фізичну активність. Згодом гра буде доступна в App Store та Play Market.

На початку 2016 року виникла ідея поєднати масові мультиплеєрні ігри та геолокацію, зробити так, щоб гравець розвивав себе, якісь віртуальні навички, брав участь у двобоях з іншими реальними людьми через віртуальний світ. 

Після виходу першої бета – версії гри та отримавши фідбеки від перших користувачів було зроблено ряд апдейтів, але в команді не вистачало рук і ми перегоріли, в результаті Severenity було призупинено з грудня 2016 по червень 2017.

Починаючи з травня-червня  2017 року під менторством успішних керівників компаній було відновлено #Severenity, провівся ряд досліджень ринку, потенційних клієнтів, тому було вирішено змінити концепт проекту в сторону квестів на базі геолокації та доповненою реальністю.

Протягом зими 2017-2018 була пророблена колосальна робота по маркетингу та брендуванню: відновлення SMM, розширення SMM, новий сайт, багато партнерств та публічних виступів представників команди.

Більше про наш розвиток у наступній статті 🙂

Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах #Severenity, а також завітайте на сайт та дізнайтеся більше http://www.severenity.com/

Be crazy, not lazy 😉