Cтуденти IT STEP University відвідали Верховну Раду України

Разом з учасниками проекту «Майстерня молодого державного управлінця» наші студенти відвідали Верховну Раду України та познайомились з роботою державних органів влади, що є безцінним досвідом для молоді. Дякуємо Винниківській школі-інтернату за надану можливість долучитися до цієї програми та народному депутату Оксані Юринець.

Студенти повернулись з яскравими враженнями:

Ростислав Чомко: «Учасники проекту, з якими ми їхали, дуже цікаві і ми легко знайшли спільну мову. Поїздка та сама екскурсія були організована на вищому рівні, залишились приємні враження. Для мене знайомство з державними органами влади будо дуже корисним, тому що в майбутньому я планую внести свою лепту в розвиток України. Було цікаво спостерігати як працює наша влада і в яких умовах приймаються важливі для країни рішення. Найбільше сподобалось присутність в залі Верховної Ради, там відчувається дуже потужна атмосфера».

Назарій Біда: «Я дуже радий, що приєднався до поїздки і отримав можливість відвідати Верховну Ради. Дуже цікаво на власні очі побачити, як все працює зсередини. Найбільше враження від  сесійної зали, ми відвідали балкон, де зазвичай сидять журналісти. Дізнались багато цікавих нюансів роботи депутатів. Загалом знайомство з роботою державних органів було для мене дуже корисним, адже тепер я маю уявлення як все влаштовано».