Відгуки студентів та батьків про літній табір в IT STEP University

Студенти доуніверситетської програми підготовки в IT STEP University особливі. Вони надзвичайно вмотивовані, цілеспрямовані, прагнуть здобувати нові знання та розвиватись. Вони успішно поєднують навчання у школі та в університеті, адже це дає можливість визначитись з майбутньою професією та отримати базу знань для навчання на бакалавраті. Навчання на програмі підготовки вже закінчилось, і зараз у студентів літні канікули, проте вони скористались можливістю відвідувати літній табір в університеті.

Тижневий табір мав насичену програму: заняття з психології, математики, англійської, майстер-класи від студентів ІТ Step University, воркшопи, спортивні ігри та екскурсії. За відгуками, більше за все студенти раді новим знайомствам, адже у таборі вони працювали у командах разом з колегами з інших груп, а також новим корисним знанням. Ось що про навчання на програмі підготовки та про табір говорять самі студенти:

Роксана-Теодора Гординська

Ідея табору в університеті була чудовою. Завдяки ньому я побачила математику з інакшого боку, завела нові знайомства і стала більш відкритою до людей. Викладачка з англійської мови допомогла мені подолати мовний бар’єр та заохотила вчити англійську ще більше, за що я дуже вдячна. Емоції і знання, які я отримала на екскурсії, волейболі і заняттях – незабутні. Дякую університету за такий чудовий досвід!

Вікторія Ткачишин

Я дуже щаслива, що почала навчитися в IT STEP University. Тут я не лише отримала нові знання у сфері програмування, але й знайшла нових друзів. Також завдяки урокам з риторики я стала більш впевнена у своїх словах та діях, мені вже не страшно висловлювати свою думку перед аудиторією. Чесно кажучи, до того, як я прийшла на доуніверситетську підготовку, мій рівень англійської був низьким. Проте лише за чотири місяці навчання моє знання мови значно покращилось.

Дуже порадував табір, що організували після закінчення навчального семестру. Було дуже цікаво вивчати комбінаторику та весело грати у волейбол. Я дуже рада, що відвідувала табір в IT STEP.

Своїми враженнями про табір та програму підготовки поділилась мама одного зі студентів, Зіна  Михалишин:

Як мама 16-річного хлопця можу поділитися своїми враженнями стосовно ІТ табору. Син вставав раненько, долав добрячу відстань, його не зупиняли навіть погодні умови. А ще, приходячи з табору, із захватом ділився своїми супер враженнями, намагався щось пояснити з такої цікавої математики, якої не вчать у школі (я й сама зацікавилась тим) та ще багато інших історій. Зазвичай діти у такому віці мало чим діляться з батьками, а тут стільки позитиву, яким хотілося ділитися ще з кимось! І цей настрій передавався усім з нашої сім’ї.

Загалом за цей рік навчання я побачила великі позитивні зміни у своєму сині. Донька також мріє підрости й навчатися в IT STEP. Сподіваюся, що університет буде й надалі організовувати такі заходи для студентів.

Як вступити

Для того, щоб стати студентом доуніверситетської підготовки рекомендуємо пройти онлайн-тестування з математики, за результатами якого формуються групи.

Пройти тестування

 

Набір на доуніверситетську підготовку вже триває, кількість місць у групах обмежено, тому  –  рекомендуємо зареєструватися вже зараз:

 

Якщо маєте запитання – телефонуйте: