Студенти IT STEP University розповіли про життя у гуртожитку

Гуртожиток є невід’ємною частиною життя багатьох студентів, що переїжджають з рідного міста для навчання в університеті. Студенти IT STEP University, що приїхали з Тернополя, Мукачево, Вінниці, Луцька, Кропивницького, Рівного, Харкова, Дніпра зараз живуть у гуртожитку Львівського інституту Банківської справи, з яким IT STEP University уклав угоду про співпрацю. Цей гуртожиток вважається одним з найкращих у Львові та надає усі необхідні побутові умови для комфортного проживання.

Чотири студенти університету з різних міст України поділились враженнями від самостійного життя у гуртожитку та розказали, як проводять вільний від навчання час.

Максим Гайовець, Тернопіль

Я спонтанно вирішив вступати в IT STEP University. Спочатку планував подати документи в інший заклад, а в Академії IT STEP навчатись на курсах. Але коли дізнався, що тут вже відкрили університет, то вирішив спробувати вступити. Я переїхав, бо не хотів залишатись у Тернополі, а Львів гарне місто та недалеко від дому. Я відразу дізнався чи надає університет гуртожиток, бо знайти квартиру було досить важко. Мені сподобались умови і я залишився жити тут.

Раніше ми з одногрупниками жили у кімнаті вчотирьох, але потім з’явилась можливість жити удвох, так набагато краще. Атмосфера у гуртожитку добра, можна і вчитись спокійно і відпочивати. Часто ходимо гуляти по вечорах, робимо свої справи, а днем завжди навчаємось.

Я  люблю готувати, тому мені подобається, що тут гарна кухня, багато місця та завжди чисто. Є все необхідне щоб готувати, а якщо чогось не вистачає то можна позичити в інших. Тут гарний колектив, якщо хтось користується чужими речами, то завжди все прибирає потім. Подобається що тут дві кухні на поверх – це зручно, ніхто нікому не заважає.

У вільний час я вчу англійську, роблю завдання з інших предметів, гуляю. Майже кожні вихідні їжджу додому. Мені в гуртожитку подобається, я б не став переїжджати.

Олександр Гненний, Вінниця

Спочатку я знімав кімнату у квартирі, але там була дуже сувора хазяйка, тому вирішив переїхати до гуртожитку. Мені сподобались тут умови, до мене приїжджав батько, він теж залишився задоволений. Додому їжджу раз або два на місяць, а ще на свята. Раніше привозив багато їжі з дому, але зараз вже навчився готувати самостійно.

Спочатку я тут нікого не знав, але коли познайомився стало веселіше. У гуртожитку не буває скучно, завжди щось відбувається. Спілкуємось з іншими студентами на поверсі, вони з університету Франка та університету Банківської справи. Тому зажди можна до когось звернутись.

У вільний час стараюсь приділяти увагу навчанню, працюю над проектом, а коли хочу відпочити то йду гуляти чи граю в ігри.

Арсен Кожан, Рівне

Я з самого початку жив у гуртожитку. Мені тут все подобається, особливо, що тут завжди чисто. Чотири рази на тиждень тут прибирають на поверхах та кухні, а у кімнатах ми самі підтримуємо порядок.

У вільний час займаюсь спортом, ходжу в зал, навчаюсь, більше часу приділяю англійській та математиці. Коли зроблю всі завдання то займаюсь своїми справами, гуляю.

Денис Іванишин, Коломия

Я приїхав до Львова два роки тому, навчався в іншому університеті. Але через певні обставини я пішов звідти. Тоді думав піти працювати, але все ж вирішив, що освіта важливіша. Шукав інші варіанти університетів і вирішив вступити сюди. Якщо порівняти попередній мій університет та IT STEP University, то різниця дуже помітна, особливо у ставленні до студентів.

Я одразу переїхав до цього гуртожитку, умови також відрізняються. У колишньому гуртожитку навіть не було інтернету. Також подобається що ванна кімната та туалет поруч та лише на дві кімнати.

У вільний час стараємось не сидіти вдома, якщо зробили всі справи з навчанням, то ходимо гуляти. Це ж Львів, тут є на що подивитись та добре провести час. Мені подобається що у нас склалась добра компанія та ми почуваємо себе тут як вдома.

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо завітати до нас:

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: