Консультації для абітурієнтів в IT STEP University

IT STEP University запрошує абітурієнтів та їхніх батьків на консультації! Щочетверга о 16:00 ви можете отримати відповіді на усі питання щодо вступу на бакалаврат, магістратуру та доуніверситетську програму підготовки.

Бакалаврат

Вступна кампанія для абітурієнтів бакалаврату стартує 12 липня та триватиме до 26 липня. У цей час університет приймає заяви абітурієнтів на навчання.

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО з предметів:

  • українська мова та література;
  • математика;
  • фізика або іноземна мова.

Якщо ви маєте будь-які питання стосовно вступу, приходьте на консультацію щочетверга о 16:00. Ми допоможемо з реєстрацією електронного кабінету вступника та дамо повну інформацію щодо необхідних для вступу документів, проведення вступних іспитів та співбесід, рейтингових списків та інше.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Магістратура

Вступна кампанія на магістратура стартує 12 липня і триватиме до 28 липня 2018 року. У цей час університет приймає заяви абітурієнтів на навчання.

Що треба для вступу?

  • документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України “Про громадянство України”);
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Якщо ви маєте будь-які питання стосовно вступу, приходьте на консультацію щочетверга о 16:00. Ми дамо повну інформацію щодо необхідних для вступу документів, проведення вступних іспитів та співбесід, рейтингових списків та інше.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Доуніверситетська програма підготовки

Запрошуємо випускників 9 класів до вступу на третій потік програми доуніверситетської підготовки. Навчання розпочнеться 1 вересня.

Щоб стати студентом програми підготовки, необхідно пройти онлайн-тестування з математики, після чого претендентів буде запрошено на співбесіду. 

Якщо у вас є питання щодо вступу на програму підготовки, необхідних документів, переваг та особливостей навчання, приходьте на консультацію щочетверга о 16:00.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ