Вивчай Internet of Тhings в IT STEP University!

Інтернет речей (Іnternet of Things – IoT) – це технологія, що перетворює повсякденні речі, що нас оточують, у нові інноваційні пристрої. Від розумних телефонів, годинників та побутових пристроїв до масштабних змін – розумних міст та країн.

Якщо зараз процеси керування побутовими пристроями, будинками, автомобілями, бізнесом та промисловістю відбувається виключно за участі людини, то вже у найближчому майбутньому наше втручання буде непотрібним. Саме така мета ІоТ, над якою вже працюють спеціалісти з Інтернету речей.

Відповідно до потреб сучасності та майбутнього, IT STEP University навчає студентів найбільш актуальному ІТ-напряму, який повністю переверне життя людства.

Навчання студентів стане інструментом дослідження і розуміння навколишнього світу, що допомагає зрозуміти реалізацію потенціалу інтернету речей. В процесі навчання студенти набувають практичних навиків не лише в технологічній області, а й в напрямах архітектурної, управлінської та організаційної виробничої діяльності.

Навчальна програма підготовки бакалавра спрямована на вивчення і набуття уміння розробки програмного забезпечення, програмно-апаратних систем, засобів інформаційних технологій, комп’ютерних інтелектуальних систем прийняття рішень та елементів захисту в різноманітних комунікаційних сеансах.

В результаті навчання студенти отримують сучасні знання, які необхідні для провадження інженерної діяльності в процесах створення інформаційних технологій, розробки розумних пристроїв та розумних систем.

Випускник бакалаврської програми IT STEP University зможе зайняти робочі місця у сфері інформаційних технологій та розробки ПЗ, зокрема такі посади:

  • Розробник прикладного програмного забезпечення.
  • Розробник і адміністратор обчислювальних середовищ.
  • Розробник смарт (“розумних”) пристроїв.
  • Інженер-робототехнік.
  • Архітектор “розумних” систем.
  • Аналітик комп’ютерних систем.
  • Аналітик даних.
  • Розробник засобів захисту інформації.

Вища освіта в IT STEP University під керівництвом досвідчених менторів, створення креативних проектів, практика та стажування за кордоном – це перший крок у майбутнє.

Більше про програму навчання за посиланням.