Чому абітурієнти з усієї України обирають для вступу IT Step University?

IT STEP Universitу відкритий для абітурієнтів з усієї України – зараз тут навчаються студенти зі Львова, Тернополя, Мукачево, Вінниці, Хмельницького, Луцька, Кропивницького, Рівного, Харкова, Дніпра. Ми запитали у наших студентів, чому вони вирішили переїхати у Львів заради навчання та чому обрали саме IT STEP University.

Дмитро Буньо, Хмельницький

Коли я обирав місто, де буду навчатися, то це одразу був Львів. Тому що саме Львів зарекомендував себе як місто з розвиненою ІТ-сферою, а я хотів пов’язати своє життя з цим напрямком. Спочатку я збирався подавати документи в інший університет, але коли дізнався про IT STEP, то вирішив познайомитись з ним краще. Я прийшов сюди, побачив все на власні очі, дізнався про навчання та вирішив що буду вступати саме сюди.

Максим Буяков, Кропивницький

Коли я шукав університет в інтернеті, то велику увагу звертав на сайти закладів вищої освіти, тому що сам займаюсь розробкою веб-сайтів. IT STEP привернув мою увагу, бо вирізнявся від інших. Навчання мені подобається, більше за все практичні заняття, програмування, розробка, які мені потім точно знадобляться у роботі. Я вступив на заочне навчання, тому часто можу їздити додому. Але вже з наступного року буду переводитись на денну форму.

У майбутньому я хочу зробити щось своє, досягти чогось, і вже зараз університет у цьому допомагає. Протягом першого року навчання з’явилось багато зв’язків з ІТ-сферою, знайомств та навіть перша робота. Тим, хто зараз обирає університет, я б порадив вступати сюди, якщо в них є зацікавлення у програмуванні, ІТ-технологіях та власному розвитку.

Артур Аксиневич, Дрогобич

Я хотів вступати на ІТ-спеціальність і шукав відповідний університет. Про IT STEP мені розказали друзі, що навчались в Академії. Також важливу роль у виборі навчального закладу зіграло те, що цей університет дуже орієнтований на ІТ, тут викладачі з компаній та тісний зв’язок з ІТ-сферою. У Львів я переїхав сам, зараз орендую квартиру, але вже з наступного навчального року буду переїжджати до гуртожитку. 

Олександр Гненний, Вінниця

Вперше я познайомився з університетом через Академію, ще у Вінниці навчався там протягом року. Коли закінчував школу та почав думати про вступ, то дізнався, що у Львові відкрився університет. Тоді я більше познайомився  з програмою  навчання, умовами, та вирішив, що буду подавати документи сюди. Програма дійсно подобається, немає зайвих предметів, лише те, що нам потрібно.

Зараз живу у гуртожитку, як мені відомо, він один з кращих у Львові. Умови комфортні, є все що потрібно та близько йти до університету. Абітурієнтам я б порадив звернути увагу на предмети, що будуть в університеті, чи вони їм дійсно потрібні, та правильно обрати професію, на яку ти будеш вчитись та працювати у майбутньому.

Арсен Кожан, Рівне

Спочатку я планував вступати в університет в Рівному, але потім батьки дізнались про IT STEP та порекомендували його. В університеті я хотів вдосконалити свої навички, покращити англійську та отримати мотивацію до навчання, бо в школі я вчився не дуже добре, часто лінувався. Коли в нас почалось навчання, я почав докладати максимум зусиль, бо я дійсно того хочу, з’явилась мотивація бути кращим. Я б усім порадив вступати саме в IT STEP University.

Для студентів з інших міст в IT STEP University передбачено гуртожиток з комфортними умовами та близько розташований до університету. Детальніше про умови вступу можна дізнатись за посиланням.

Записатись на консультацію


БакалавратМагістратураДоуніверситетська підготовка