Від змійки до покемонів

Мобільний телефон  – це наше сьогодення, але ще 20 років тому ми уявити не могли, що таке можливо. А Ви пам’ятаєте, як розвивалися мобільні ігри? Давайте згадаємо!

Пройшло лише 20 років з появи першої гри в телефоні, але за ці два десятиліття змінилося багато чого і мобільні гаджети визнали справжньою ігровою платформою.

Спочатку ігри на мобільниках були дуже простими, оскільки телефони мали надзвичайно слабкі апаратні можливості. Одна з перших ігр «Змійка» пережила 7 оновлень, розійшлася тиражем понад 400 млн. копій, була простою у використанні та давала можливість легко скоротати час.

У 2007 році в мобільному світі сталася революція: вийшов перший iPhone. Наслідки цієї події кожен може побачити у своєму мобільному телефоні. Сенсорні екрани відкрили новий спосіб управління ігровими персонажами, а магазин App Store спростив пошук та покупку розваг до декількох кліків.

Одним з перших хітів платформи Apple була гра Doodle Jump, в якій гравцеві необхідно було провести героя по серії острівців без падіння вниз. Пізніше того року з’явилася і така відома гра, як Angry Birds. Проста розвага з елементами фізики одразу зробила невеликого фінського розробника Rovio крупним гравцем, а Angry Birds перетворилися з однієї гри на глобальний бренд.

Але справжня цікавинка з’являється у 2016-2017 рр. з приходом технологій AR or VR. Ця технологія використовується не тільки на ПК або для перегляду фільмів. Вже можна було побачити цікаві проекти на мобільних платформах, такі як Pokemon Go, Ingress, які поєднали в собі AR та гео-локацію. Українські розробники теж не втрачають час та вже розробляють цікаву гру з використанням сучасних технологій.

Severenityмобільна платформа для гри у квести з доповненою реальністю, гео-локацією та з завданнями на фізичну активність. Згодом гра буде доступна в App Store та Play Market. Відслідковувати новини гри можна вже тут https://www.facebook.com/severenity/