«Доуніверситетська підготовка дає можливість уникнути помилкового вибору професії» – Ольга Лаба, мама студентки. 

Програма доуніверситетської підготовки в IT STEP University розпочала свою діяльність у вересні 2017 року. З того часу вже майже 100  учнів львівських шкіл приєднались до студентської ІТ-спільноти, отримали професійні навички з ІТ-технологій, розвинули свої soft skills та створили перші проекти.

Ми бачимо успішні результати навчання наших студентів кожного дня, адже усі вони перетворились з учнів 10-11 класів на вмотивованих абітурієнтів, які знають чого вони хочуть від університету та майбутньої вищої освіти. Про те, чи помітні ці зміни їхнім батькам, ми вирішили запитати у самих батьків наших студентів.

Ольга Лаба – мама однієї зі студенток доуніверситетської програми підготовки Христини Касьян. Вона поділилась своїми враженнями від навчання дитини, розповіла про перші результати та плани на майбутнє.

Чому ви обрали для своєї доньки дворічну програму доуніверситетської підготовки в IT Step University?

Щороку багато одинадцятикласників, а особливо їхні батьки, ламають голови, який фах обрати. Вважаю, що визначатися із вибором майбутньої професії слід не в останній рік навчання, адже бігання по репетиторах, зазубрювання  «мегабайтів» інформації, постійні стреси та недосипання не компенсуються нічим.

Окрім того, не завжди випускник школи має уяву про те, що ж чекає його у стінах омріяного університету, чи обраний фах приноситиме йому задоволення у житті, адже, погодьтеся, важко вкладати душу в роботу, до якої вона не лежить.

Мрія кожного батька чи матері бачити свою дитину у майбутньому щасливою та реалізованою.

Ми вирішили не чекати того «судного часу», а дати можливість доньці  навчатися на доуніверситетській підготовці в IT Step University.

Саме доуніверситетська підготовка дає можливість уникнути помилкового вибору професії, а також легше адаптуватися до студентського способу життя. Водночас  навчання за програмою дає можливість вступити на 3-річний бакалаврат в IT Step University і закінчити навчання на рік швидше.

Які у Вас  враження від навчання  доньки в IT Step University?

Враження від доуніверситетської  підготовки дуже позитивні. З перших днів і до сьогодні (пройшов майже рік) бачу її зацікавленість, мотивацію  до навчання. Вона, як бджілка, завжди в роботі: створювала сайт, презентувала його англійською мовою, готувала публічні виступи, а зараз працює над командною комп’ютерною грою.      

Вміння працювати у команді, шукати рішення, практично застосовувати знання, реалізувати ідеї та творчий потенціал наших дітей – це досягнення викладачів доуніверситетської підготовки.

Завдяки курсу риторики та критичного мислення (soft skills) донька стала більш впевнена у собі, комунікабельна , відкрита для спілкування та пізнання світу.

Мені, як мамі, приємно, що дитина любить те, що вивчає, тому у  майбутньому оберемо саме  IT Step University  – сучасний, інноваційний, гнучкий до потреб сучасного життя університет!

Сама ж Христина, студентка програми, про навчання відгукується дуже позитивно та натхненно. Зараз вона закінчує 2-ий семестр, за цей час вона зробила  проект з web-розробки, перемогла на олімпіаді з англійської мови, а зараз готується до захисту вже другого проекту – комп’ютерної гри.

Ми робимо дуже багато практичних вправ при мінімумі теорії, що закріплює наші знання. Курс риторики, веб-програмування, критичне  мислення, англійська мова – усе гармонійно формує не лише айтішника, а й особистість  в цілому.

Зараз я просто не уявляю собі життя без занять на доуніверситетській підготовці. Тут я знайшла багато щирих друзів-однодумців, викладачів-колег, навчання проходить дуже цікаво та творчо.

Усім підліткам, які люблять комп’ютери та хочуть пов’язати свою кар’єру з ними, раджу піти на доуніверситетську підготовку в IT Step University.

Дізнатись більше про програму навчання, переваги та умови вступу на програму підготовки можна за посиланням.

 

Як вступити

Для того, щоб стати студентом доуніверситетської підготовки рекомендуємо пройти онлайн-тестування з математики, за результатами якого формуються групи.

Пройти тестування

 

Набір на доуніверситетську підготовку вже триває, кількість місць у групах обмежено, тому  –  рекомендуємо зареєструватися вже зараз:

 

Якщо маєте запитання – телефонуйте: