Запрошуємо на «Startup Day» в IT STEP University

«Startup Day» – студентський проект, мета якого створити нову ідею в певних умовах. Основна увага зосереджена на розвитку та вдосконаленні навичок, які студенти здобули впродовж навчального семестру. «Startup Day» складається з двох частин: лекційної та практичного воркшопу.

На лекційній частині виступатимуть 4-и спікери, які розкажуть як почати свій власний стартап, як його рекламувати, як його пітчити та як юридично захистити. Лекції відкриті, тож запрошуємо усіх, кому цікаві наступні теми: 

10:00 – 10:50 Лекція «Startup ідея та її технологічне втілення», Артур Балабанський

11:00 – 11:40 Лекція «Маркетинг для Startup – що, як до чого?», Давід Орешок

11:50 – 12:15 Лекція «Як пітчити Startup», Олег Новосад

12:20 – 13:00 Лекція «Юридична підтримка Startup», Ольга Джочка

Більше про спікерів:

Артур Балабанський – СТО у TapForce (технічний директор), 9 років в ІТ, 8 років досвіду у розробці під iOS, Lead iOS у компанії Plan, має звання кращого фрілансера за версією Upwork, викладає курс розробки мобільних додатків під iOS у IT STEP Academy.

Давід Орешок – Product Owner & PR IT Business School, CEO & Co-founder Forge Events. Досвід роботи у маркетингу та PR-більше 10 років. Спеціалізується на освітніх та ІТ-проектах. Займав ключові позиції на 2Event.com, IT-Ukraine та інших організаціях.

Олег Новосад – Senior Mobile Software Engineer у SoftServe, засновник та CEO у власному стартапі, викладає курс Java у IT STEP Academy.

Ольга Джочка – партнер у юридичній фірмі T&M Boutique Law Firm, адвокат. Має більше 10 років досвіду в ІТ. Лектор Програм Школи практичного права УКУ, LITS BDA School та спікер форумів по розвитку та правовому супроводу ІТ-галузі України.

Чекаємо усіх 10 травня з 10:00! Відкриті лекції триватимуть до 13:00. Попередня реєстрація обов’язкова.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Практична частина буде зосереджена на проектах, які наші студенти самостійно згенерують, а потім представлять менторам проектної роботи. Саме ментори, які добре знайомі зі студентами та другий семестр поспіль працюють разом з ними, будуть коментувати, давати поради та фідбеки щодо їхньої роботи.

Для участі у воркшопі запрошуються команди студентів з 3-4 учасників. Для цього вам також потрібно зареєструватись за посиланням.