Студенти доуніверситетської програми підготовки Undergraduate Foundation Роман Ковальчук та Олександр Кравченко здобули призові місця у півфіналі Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий Байт”. Хлопці змагалися за звання кращих розробників у номінаціях WEB PROJECT та JUNIOR COMPETITION з проектами, які вони зробили протягом першого семестру навчання в ІТ Step University!
Проект Олександра – EasyCSS Generator, отримав друге місце у категорії веб-додатків. Він розроблений для веб-дизайнерів та студентів, які хочуть опанувати CSS, та базується на генерації CSS-коду. 
Роман брав участь у змаганні з «космічною» грою Cosmodate та презентував присвячений грі веб-сайт, що посів 3 місце у номінації серед молодих розробників. Головна особливість Cosmodate в тому, що кожен гравець може безпосередньо впливати на розвиток подій та ігровий світ.

Для хлопців це був перший серйозний досвід участі в ІТ-чемпіонаті та вони залишились задоволені: «Дуже цікаво було дивитися на проекти інших учасників. Після участі зрозумів, у якому напрямку розвивати свій проект», – поділився враженнями Олександр. Пишаємось нашими студентами, їхньою сміливістю та чудовими результатами!