Приходь та дізнайся кейс фіналіста Microsoft Imagine Cup-2012 Валерія Ясакова!  

Microsoft Imagine Cup – міжнародний технологічний конкурс  серед студентів, який проводиться за підтримки Microsoft. Змагання проводяться у різних категоріях у 2 етапи – регіональні тури та міжнародний фінал.  Головне завдання команд учасників – розробка ідеї та створення прототипу за допомогою сучасних інформаційних технологій. Переможці національного туру отримають можливість поїхати на міжнародний фінал в США та поборотись за приз до 100 000 $!

Приходь 14 березня о 19:00 в IT Step Academy та дізнайся більше про те як взяти участь Microsoft Imagine Cup 2018  та що потрібно для того, аби створити амбітний проект!

Хто спікер?
Валерій Ясаков  – засновник та ідейний натхненник компанії Benamix, переможець Міжнародного конкурсу Imagine Cup від Microsoft в номінації Software Design в 2012 році, а також переможець ІТ-чемпіонату “Золотий байт-2012”.

Перемогу Валерію та його команді на Microsoft Imagine Cup 2012 приніс проект  Enable Talk  – це пристрій, для перекладу мови жестів у голос. У 2012 році журнал Time вніс цей проект у ТОП-10 кращих наукових винаходів рокуУпевнений, що перемоги налаштовують на подальшу боротьбу, не даючи права на помилку. Валерій  обожнює активний відпочинок, а також мотоцикли та біг. Готується до марафону у 42 км 🙂

Під час лекції Валерій розкаже:

  • Що таке Microsoft Imagine Cup та чому варто брати участь?
  • Які ідеї привертають увагу суддів?  
  • Як спланувати роботу команди та створити прототип? 
  • Як презентувати свій проект? На що звертати увагу?

Також під час лекції, ми поговоримо про те, які проекти чекає цьогорічний Microsoft Imagine Cup, а саме розкажемо більше про:  

  • AI. Розробка ботів на Microsoft Bot Framework. Використання Microsoft Cognitive Services на додатках на Windows, ботах, Xamarin, мобільних додатках.
  • Big Data. Побудова Інтелектуальне моделей на основі великих даних з використанням Microsoft Azure Machine Learning або CNTK, візуалізація на Microsoft PowerBi. Девайси на базі Інтернету речей (IoT) и великих даних. Проекти на технології Blockchain.

Коли?
14 березня, 19:00

Де?
IT Step Academy, вул. Замарстинівська, 83а.

Вхід вільний, реєстрація обов’язкова!