Студенти доуніверситетської підготовки на екскурсії у Польщі

Навчання в IT STEP University – це не лише заняття та створення проектів, а ще й активне студентське життя. Студенти разом з ментором доуніверситетської програми підготовки вирішили зустрічати весну у Європі та вирушили у Варшаву, Польща.

Крім екскурсій старовинним містом, студенти скористались можливістю відвідати найбільший науковий центр у Польщі «Коперник». За словами студентів, це вразило їх найбільше, адже у музеї знаходиться багато наукових лабораторій та понад 450 інтерактивних експонатів, з якими можна проводити власні експерименти. «У центрі “Коперник” були дуже круті експонати, сподобалось, що можна було усе спробувати», – ділиться враженнями Петро Гудзеляк . 

Компанію студентами доуніверситетської програми підготовки склали першокурсники IT STEP University. «Це було весело та цікаво, хотілося б ще кудись поїхати усім разом», – говорить Крістіна Крутиголова.

Перша спільна поїздка залишила дуже яскраві враження, тож будемо продовжувати досліджувати країни разом 🙂

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Записатися на консультацію

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: