Як студенти створювали роботів зі штучним інтелектом: Arduino software course

В ІТ STEP University закінчився другий тиждень тренінг-сесії «Arduino and Robotics with Artificial Intelligence» в рамках «Arduino software course». Перший блок курсу відбувся у листопаді 2017 року, і залишив незабутні враження та великий об’єм знань з галузі Інтернету речей і обчислювального інтелекту.

Другий блок курсу був спрямований на робототехнічні системи та роботу зі штучним інтелектом. Чим на заняттях займались наші студенти, розказала керівник курсу Олена Винокурова, професор IT Step University, фахівець в галузі машинного навчання і обчислювального інтелекту:

«Студенти виконували завдання, які поєднували використання технологій 3D-моделювання та 3D-друку деталей робототехнічних систем та їх програмну і апаратну побудову на базі контролерів Arduino». Крім того, студенти самостійно розробили власні алгоритми пересування роботів та «навчили» їх приймати оптимальні рішення у разі виникнення перешкод під час руху.

Результатом тижневого курсу є створені прототипи смарт-автомобіля та робота-гексапода, які в подальшому можуть бути задіяні у роботі робототехнічних промислових систем для вирішення задач військового призначення, знешкодження надзвичайних ситуацій та інших цілях.

І студенти, і керівник курсу відзначають особливо затишну атмосферу під час занять. На думку професора Винокурової, саме така дружня атмосфера стала запорукою підвищеної зацікавленості у навчанні та сприятливо вплинула на рівень вмотивованості студентів.

«Набуті в процесі навчання навички просторового мислення, алгоритмічного вирішення задач, програмування, побудови вбудованих систем та командної роботи стануть підґрунтям якісної фахової освіти з комп’ютерних наук», – говорить про курс Arduino проректор IT STEP University, Дмитро Пелешко.

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: