Обирай для вступу магістратуру IT STEP University!

Навіщо вступати на магістратуру?

Інформаційні технології щодня все більше зміщуються в бік штучного інтелекту, робототехніки, інтернету речей тощо. Перспектива така, що потреба у фахівцях профілю інтелектуалізації буде лише зростати, на відміну від затребуваності у звичайних програмістах. Вже зараз на ринку праці України та світу потреба у фахівцях, що займаються обробкою потоків даних, інтелектуальним аналізом даних та видобутком знань динамічно збільшується.

Студенти освітнього рівня магістра зможуть отримати досвід, вміння та практичні навички в актуальних на ІТ-ринку напрямках, зокрема обробці даних, відео, мови та звуку, що є невід’ємною частиною систем на базі штучного інтелекту. Для тих, хто вже працює в ІТ на позиції розробника, магістратура IT STEP University створює можливість після навчання перейти на зовсім інший рівень як ІТ-спеціаліст.

Хто може вступати на магістратуру IT STEP University?

Навчальні програми орієнтовані як на людей з досвідом в ІТ, так і для студентів, які ще не мали практики. Вступати в університет на освітній рівень магістра можуть випускники бакалаврату будь-яких спеціальностей. Для вступу необхідно скласти вступні іспити – фахове випробування, випробування з англійської мови та пройти співбесіду.

Формат освіти та підхід до навчання

Головна мета навчання – дати студентам максимум практичних знань, які вони зможуть застосувати у своїй майбутній кар’єрі. Тож університет пропонує кардинально новий підхід до освіти: з одного боку – вивчення теорії, а з іншого – негайне застосування отриманих знань на практиці. Студентам даватимуть лише актуальні знання – жодної зайвої інформації, яка за рік застаріє, – і навчатимуть якісно обробляти потоки даних (у тому числі великі дані) для того, щоб випускники завжди були конкурентоздатні на ринку інтелектуального аналізу даних і видобутку знань.

Для студентів магістратури передбачено стажування, а найкращі отримають можливість стажуватися абсолютно безкоштовно за кордоном. Відбиратиме студентів приймаюча сторона, забезпечуючи об’єктивність і прозорість.

Які спеціалізації пропонує магістратура?

Магістратура IT STEP University пропонує 4 освітні програми:

Програми були сформовані на основі аналізу навчальних програм кращих університетів світу, наприклад програм Массачусетського університету, Гарварду та ін. Вони розроблені з урахуванням міжнародних вимог та враховують особливості сучасного ринку праці. До викладання дисциплін залучені практикуючі IT-спеціалісти провідних компаній України.

Контроль якості освіти та оновлення навчальних програм

Орієнтуючись на потреби ІТ-ринку, університет регулярно оновлює  програму навчання. Для оцінки якості освіти залучено ІТ-компанії, експертів галузі, адже забезпечення відмінної європейської якості освіти є головною метою університету. ІТ-компанії, з одного боку, проводять експертну оцінку системи освіти,  а з іншого – допомагають зрозуміти, що є найбільш актуальне на ІТ-ринку. Також вони беруть  безпосередню участь у процедурах забезпечення якості та навчальному процесі.

Документи та терміни вступу

Вступник на магістратуру має подавати копії документів в паперовій формі та особисто пред’явити оригінали:

  • документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України “Про громадянство України”);
  • документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Записатись на консультацію


БакалавратМагістратураДоуніверситетська підготовка