В IT STEP University відбулась Всеукраїнська олімпіада з англійської мови, яку традиційно проводить МОН України. Участь у ній взяли як студенти бакалаврату, так і студенти програми доуніверситетської підготовки.

Тематика олімпіади відповідала напрямку навчання IT STEP University – усі завдання стосувались інформаційних технологій, ролі ІТ у сучасному світі, впливу інновацій на людину у технічному та гуманітарному аспектах. Учасники мали виконати завдання двох турів: перший – це тестування, другий – написання есе та усне спілкування на запропоновану тему.

Знання учасників олімпіади оцінювали викладачі англійської мови IT STEP University Оксана Довбуш та Іванна Демидяк, а також Оксана Пелехата, старший викладач англійської мови у компанії EPAM Systems.

Переможцем серед студентів бакалаврату став Віталій Луцан, він зазначив, що участь в олімпіаді йому сподобалось і він дуже задоволений своєю перемогою. Англійська є однією з пріоритетних дисциплін в університеті, і студенти добре розуміють її важливість:

«Англійська мова важлива для мене, в першу чергу, тому, що більшість цікавих та корисних книг з моєї спеціальності написані саме англійською. Також за допомогою мови можна знайти багато класних друзів з інших країн», – говорить Віталій.

Віталій Луцан та Артем Нікулін, що зайняв друге місце в олімпіаді, вже у квітні представлятимуть IT STEP University у другому етапі Всеукраїнської олімпіади, де будуть змагатися з представниками інших вишів зі всієї України.

Для студентки програми доуніверситетської підготовки Христини Касьян олімпіада була лише можливістю перевірити свої сили, проте знання та навички, отримані протягом навчання в IT STEP University, принесли їй перемогу серед своєї групи.

«Мені сподобалось, що завдання олімпіади були пов’язані з тематикою сучасних технологій. Тема мого есе звучала: «Чи був світ кращим, коли технології були простіші?», а на усному мовленні я розмірковувала про правильність чи негуманність вживлення чіпів у тіло людини».

Христина зазначила, що участь у таких заходах є хорошою мотивацією вивчати іноземну, адже вільне володіння англійською мовою є невід’ємною складовою успішного IT-спеціаліста. Варто відзначити, що студенти програми доуніверситетської підготовки крім англійської мови, також активно вивчають інші дисципліни, що розвивають професійні та м’які навички:

«Зараз я просто не уявляю собі життя без занять на доуніверситетській підготовці. Тут я знайшла багато щирих друзів-однодумців, викладачів-колег, навчання проходить дуже цікаво та творчо. Ми робимо дуже багато практичних вправ при мінімумі теорії, що закріплює наші знання. Курс риторики, веб-програмування, критичне  мислення, англійська мова – усе гармонійно формує не лише айтішника, а й особистість  в цілому. Усім підліткам, які люблять комп’ютери та хочуть пов’язати свою кар’єру з ними, раджу піти на доуніверситетську підготовку в IT Step University».

Проведення олімпіади з англійської мови стане традиційним заходом в IT STEP University, що буде мотивувати наших студентів та заохочувати до активного навчання. Студентам-переможцям бажаємо вдалої підготовки та успіху у другому турі Всеукраїнської олімпіади.