Стартує третій набір на програму доуніверситетської підготовки для випускників 9 класів

IT STEP University розпочинає набір студентів на третій потік програми доуніверситетської підготовки Undergraduate Foundation”(#UF). Заняття у нових групах розпочнуться 1 вересня 2018 року.

Undergraduate Foundation – спеціальна програма підготовки для учнів 10-11 класів, яка готує майбутніх професіоналів ІТ ще зі школи. Дворічна програма була розроблена для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою.

Що чекає студентів протягом навчання:

  • розвиток soft skills – комунікація, робота у команді, основи конфлікт-менеджменту, лідерські здібності, проведення презентацій;
  • вивчення англійської мови, риторики, критичного мислення;
  • набуття професійних навичок у сфері IT – знання програмування на мові Python, веб-програмування, розробки мобільних робототехнічних систем, а також найбільш уживаних інформаційних технологій;
  • адаптація до програм університетської освіти;
  • визначення майбутньої спеціалізації в ІТ-індустрії;
  • підвищення рівня зацікавленості навчанням;
  • розвиток мотивації для здобуття університетської освіти.

Навчання за програмою відбувається у сучасному форматі: замість лекцій і конспектів – робота в команді, коворкінг, активна участь у проектах, презентація власних результатів та досягнень. Активне вивчення англійської мови у форматі speaking club, що необхідна для ІТ-сфери,. Працювати зі студентами будуть досвідчені викладачі, представники ІТ-спільноти, фахівці з soft skills, а також HR-ментори.

Результати навчання

Випускники Undergraduate Foundation матимуть базовий набір знань у сфері ІТ, вмітимуть виявляти свої лідерські якості, працювати над проектами у команді, презентувати свої досягнення на публіці. Крім того, у випускників програми буде можливість навчатись в IT STEP University за програмою трирічного бакалаврату – тобто диплом про вищу освіту вони отримають вже за три роки, а не чотири, як інші студенти.

Програма Undergraduate Foundation була впроваджена у вересні 2017 року і вже показала свою ефективність. Зараз в університеті за програмою навчаються понад 100 учнів шкіл Львова. Крім занять на базі IT STEP University у студентів є можливість навчатися на базі середньої загальноосвітньої школи №32 на Сихові.

Реєстрація на навчання за програмою триватиме до 31 березня. Для того, щоб стати студентом програми підготовки, необхідно пройти онлайн-тестування з математики, після чого претендентів буде запрошено на співбесіду. Кількість місць у групах обмежена, поспішайте зареєструвати місце за старою ціною* до 31 березня.
*до 31.03 ціна дворічної програми складає 33000 грн (8250 грн за семестр), з 1.04 ціна за два роки становитиме 38000 грн (від 9000 грн за семестр).

Пройти тестування

Записатись на консультацію


БакалавратМагістратураДоуніверситетська підготовка