Тиждень натхнення та мотивації в IT STEP University

Успішне навчання неможливо без натхнення та бажання, тож після зимової сесії, яка трохи виснажила наших студентів, навчання в університеті розпочнеться з традиційного Inspiration Week! Цей тиждень буде присвячено мотиваційним лекціям, зустрічам із цікавими особистостями, які поділяться своїми знаннями та досвідом роботи в ІТ-сфері. Студентів чекає насичена програма, що відновить їхню енергію та сили для нових перемог!

Вже відомі спікери, які будуть виступати в рамках iWeek, тож будемо з ними знайомитись!

Лекція «Прокачай свій мозок: швидкочитання та суперпам’ять» від Гордія Остаповича

Коли: 5 лютого, понеділок, 15:00.

Гордій Остапович – викладач спортивного запам’ятовування і швидкочитання. У січні 2015 року потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам’ятати перемішану колоду з 52 карт. Єдиний представник України на Чемпіонаті Світу з запам’ятовування у 2014 році. Протягом лекції Гордій розкаже, як навчитись швидко знаходити інформацію у будь-яких текстах та швидко фіксувати її в голові. А ще відкриє слухачам техніки, що дозволять пришвидчити процес читання, але при цьому запам’ятовувати більше 80% інформації. Лекція є відкритою для студентів університету та IT STEP Academy, а також для всіх викладачів.

Лекція «Основи фінансової грамотності: закони грошей» від Миколи Наливайка

Коли: 6 лютого, вівторок, о 15:00.

Микола Наливайко – незалежний фінансовий консультант ТОВ ОВБ Алфінанц Україна, власник мережі офісів з надання консультацій щодо соціального забезпечення та фінансів, планування особистих фінансів, страхування, інвестування. На зустрічі зі студентами та гостями спікер розкаже, чому важливо бути фінансово грамотним у сучасному світі, які основні грошові закони слід знати, та як ними користуватися у повсякденному житті. Лекція є відкритою для студентів університету та IT STEP Academy, а також для всіх викладачів.

Лекція “Як знайти себе у світі постійних змін” від Івана Кульчицького

Коли: 7 лютого, середа, о 14:00.

Іван Кульчицький – ментор CRDF Global (США), консультант з особистого розвитку та бізнесу, автор порталу «Твоя платформа успіху». Будемо розмовляти на актуальну для усіх тему пошуку себе та свого місця у світі. Лектор приведе практичні поради та цікаві приклади, що допоможуть як нашим студентам, так і усім гостям. Лекція є відкритою для студентів університету та IT STEP Academy, а також для всіх викладачів.

Лекція «Rise of The Machines. Why robots will take your jobs» від Ярослава Назара

Коли: 7 лютого, середа, о 15:30.

Ярослав Назар – проектний менеджер у Львівському ІТ Кластері. Він організатор найтоповішої та найбільшої технологічної конференції ІТ Арена, найбільш музичного технологічного івенту ІТ Jazz та проекту айтішних гастролей Україною – ІТ Tour. Усе це він встигає поєднувати з журналістикою, адже ще є ведучим чи не єдиного радійного проекту про ІТ – IT NEWS на Radio SKOVORODA. Протягом лекції Ярослав буде говорити про робототехнічний світ майбутнього, стрімкий розвиток технологій, та чи варто нам боятися «повстання машин». Лекція є відкритою для студентів університету та IT STEP Academy, а також для всіх викладачів.

Лекція «Продуктовий стартап: Як запустити власну справу» від Володимира Заставного

Коли: 8 лютого, четвер, о 12:00.

Володимир Заставний – Засновник та керівник проекту NEWOLDSTAMP, має великий досвід роботи у стартапах. Чи не кожен з нас чув захоплюючі історії про стартапи, що стали успішними та прибутковими за дуже короткий час? А чи замислювались ви про те, щоб розпочати власну справу, зібрати команду, створити крутий продукт? Якщо так, то ця лекція саме для вас, адже спікер розкаже, з чого варто почати при створенні стартапу, які можуть бути ризики та як досягти успіху у короткий час. Лекція є відкритою для студентів університету та IT STEP Academy, а також для всіх викладачів.

Лекція «Лайфхаки ефективного навчання» від Оксани Пасічник

Коли: 8 лютого, четвер, 14:00.

Оксана Пасічник, керівник проектів та програм Центру навчальних та інноваційних технологій Українського католицького університету і за сумісництвом вчитель інформатики НВК “Школа-гімназія “Сихівська”. Оксана проведе лекцію “Лайфхаки ефективного навчання”, дасть корисні практичні поради та поділиться власним досвідом. Зустріч є відкритою для студентів університету та IT STEP Academy, а також для всіх викладачів.

Лекція «Роль Проектного Менеджера» від Юрія Фролова

Коли: 9 лютого, п’ятниця, 14:00.

Юрій Фролов, Project Manager, Healthcare at GlobalLogic. Протягом лекції учасники дізнаються, яку роль в ІТ-компанії займає Проектний менеджер, які завдання він виконує, з якими проблемами стикається під час роботи та як має ефективно їх вирішувати. Крім того, ви почуєте історії з власного досвіду роботи PM та практичні кейси. Лекція є відкритою для студентів університету та IT STEP Academy, а також для всіх викладачів.