Програма тренінгів від IT STEP University: весняний семестр

IT STEP University продовжує програму тренінгів для керівників навчальних закладів, зацікавлених учителів, очільників батьківських комітетів та очільників учнівського самоврядування, що була розпочата у жовтні-грудні 2017 року. Протягом першого семестру програми слухачі отримали нові знання та навички у сфері IT-підготовки школярів; вивчали та впроваджували нові інноваційні методики навчання; обмінювалися досвідом професійної діяльності; підвищували рівень мотивації розвитку. По завершенню першого етапу, IT STEP University отримав позитивні відгуки, тож зараз розпочинається набір учасників на весняний семестр.

У весняному семестрі учасників чекають майстер-класи, семінари та лекції за двома програмами, кожна з яких акцентована на розвиток певних компетентностей:

Програма Soft Skills You Need

Лекції та тренінги, скеровані на когнітивні, організаційні, комунікативні, підприємницькі та громадські компетентності. Зустрічі за програмою буде проводити HR-ментор університету та практикуючий психолог Наталія Костюк.

  1. Дизайн мислення – 07 лютого, 15.30 – 17.00.
  2. Ефективна комунікація: яка вона? – 7 березня, 15.30 – 17.00.
  3. Творчість: роль критичного мислення – 4 квітня, 15.30 – 17.00.

Програма Teach Advanced Skills

Лекції та тренінги, скеровані на передові кваліфікаційні ІТ-компетентності, що є корисними для освітньої діяльності та особистого застосування. Зустрічі за програмою буду проводити проректор з навчальної роботи в IT STEP University Тарас Рак. 

  1. Створення навчальних ресурсів в системі Moodle – 28 лютого, 15.30 – 17.00.
  2. Методика створення тестів в системі Moodle – 28 березня, 29 березня,  15.00 – 16.30.
  3. Адміністрування та налаштування курсу в системі Moodle – 25 квітня, 15.30 – 17.00.

Успішне завершення кожної програми передбачає отримання сертифікату для всіх слухачів.

Якщо ви хочете прийняти участь у програмі, залиште свої контактні дані у формі реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ