IT STEP University посів 26 сходинку з 200 у рейтингу “Найбільший бал ЗНО на контракт”

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» склала перший рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії 2017 року. Цей рейтинг спрямований на інформування майбутніх випускників шкіл і молоді, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2018 році. Завдяки наданій інформації, вступники зможуть зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір навчального закладу для здобуття вищої освіти.

У всі оприлюднені рейтинги увійшов IT STEP University, який у 2017 році проводив свою першу вступну кампанію та перший набір студентів. У рейтингу “Найбільший бал ЗНО на контракт” наш університет посів 26 сходинку серед 200 закладів вищої освіти України, що зокрема є третім місцем серед приватних закладів вищої освіти України. “Зазначений рейтинг фактично визначає лідерів серед закладів освіти України, в яких вступники виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти”, – йдеться на сайті.

“Ми ставимо собі амбітну мету щодо забезпечення якості підготовки наших студентів. Тож вже цього року розраховуємо на ріст довіри до нашого університету, а отже і ще вищі місця у таких рейтингах!”, – говорить ректор IT STEP University Віктор Волошин.

Ознайомитись з повним рейтингом можна за посиланням.