Доуніверситетську програму підготовки успішно запущено на Сихові

Вже другий потік студентів розпочав своє навчання за програмою доуніверситетської підготовки від IT STEP University, яка була впроваджена у вересні 2017 року і показала свою ефективність. Тепер університет реалізує навчання за програмою на базі середньої загальноосвітньої школи №32, аби стати ближчим для студентів з віддалених районів міста.

На першому занятті за цією програмою студенти познайомились з ректором університету Віктором Волошиним, ментором доуніверситетської підготовки Надією Цюрою та почали вивчення веб-програмування під керівництвом викладача університету Дениса Аксьонова.

Протягом дворічного навчання студентів чекають:

  • здобуття м’яких навичок – комунікація, робота у команді, основи конфлікт-менеджменту, лідерські здібності, проведення презентацій;
  • вивчення англійської мови, риторики, критичного мислення;
  • набуття професійних навичок в області IT – знання в області програмування на мові Python, веб-програмування, розробки мобільних роботехнічних систем, а також найбільш уживаних інформаційних технологій;
  • адаптація до програм університетської освіти;
  • визначення майбутньої спеціалізації в ІТ-індустрії;
  • підвищення рівня зацікавленості навчанням;
  • розвиток мотивації для здобуття університетської освіти.

Крім цього, всі учасники програми отримають можливість вступити в IT STEP University на навчання за програмами трирічного бакалаврату.

«Ми прагнемо готувати покоління нової української інтелектуальної еліти з сучасним мисленням, яка формує та реалізує інноваційні бачення у бізнесі, науці, технологіях, соціальній сфері тощо. Саме тому акцентами програми доуніверситетської підготовки є розвиток глобального мислення студентів, глибинне пізнання світу, адаптивність на зміни, якісне поєднання теорії та вирішення реальних практичних проблем, формування економіки мислення, а не економіки знань», – говорить ректор IT STEP University Віктор Волошин.

Як вступити

Для того, щоб стати студентом доуніверситетської підготовки рекомендуємо пройти онлайн-тестування з математики, за результатами якого формуються групи.

Пройти тестування

Набір вже триває, кількість місць у групах обмежено, тому рекомендуємо зареєструватися вже зараз:

 

Набір на доуніверситетську підготовку вже триває, кількість місць у групах обмежено, тому  –  рекомендуємо зареєструватися вже зараз:

 

Якщо маєте запитання – телефонуйте: