Закінчено перший етап тренінгів для педагогічних працівників: результати та відгуки

Закінчився перший семестр тренінгів та майстер-класів для педагогічних працівників від IT STEP University. Програма була розроблена для керівників навчальних закладів, зацікавлених учителів, очільників батьківських комітетів та очільників учнівського самоврядування. Головна мета участі у програмі – підвищення кваліфікації та набуття необхідних професійних навичок.

Підготовка педагогічних працівників проходила за трьома напрямками, кожен з яких був акцентований на розвиток певних компетентностей:

  • програма Leader Skills You Need – майстер-класи та семінари на тему “Менеджмент і лідерство”. Зустрічі з педагогічними працівниками проводив ректор університету Віктор Волошин. Протягом цієї програми учасники обговорювали менеджмент, його функції та стилі, аналізували організації та управлінські ролі, розвивали лідерські якості тощо.
  • програма Soft Skills You Need – лекції та тренінги, скеровані на когнітивні, організаційні, комунікативні, підприємницькі та громадські компетентності. Зустрічі за програмою проводила HR-куратор університету та практикуючий психолог Наталія Костюк. Протягом програми учасники брали участь у практичних майстер-класах, навчились мистецтву тайм-менеджменту та плануванню, говорили про емоційну стійкість та витривалість, навчились планувати та організовувати освітні та розважальні заходи.
  • програма Teach Advanced Skill – лекції та тренінги для вчителів інформатики, а також зацікавлених педагогів. Програма скерована на передові кваліфікаційні ІТ-компетентності, що є корисними для освітньої діяльності та особистого застосування. Зустрічі за програмою проводив проректор з навчальної роботи в IT STEP University Тарас Рак.

Протягом зустрічей за програмами відбулось багато корисного та цікавого: учасники обмінювалися досвідом професійної діяльності, обговорювали лідерські якості, покращували м’які навички, вивчали передові ІТ-компетентності. Серед результатів навчання можна виділити набуття нових знань та умінь у сфері IT-підготовки школярів; вивчення та провадження нових інноваційних методик навчання; обмін досвідом професійної діяльності; підвищення рівня мотивації розвитку.

Усі учасники програм залишились задоволені та планують і надалі відвідувати практичні майстер-класи та тренінги.

Богданна Миколаївна Проців, директор школи №81 ім. П. Сагайдачного:

«Я відвідувала програму Leader Skills You Need, яку викладав Віктор Волошин. Курс був дуже практичним та корисним, і засади, які стосувались основних етапів життя організації, аналізу організаційної поведінки та інше, потрібні для того, щоб школа не старіла, визначала нові цілі і розвивалась.

Діти міняються і нам потрібно дивитися на них з точки зору нового покоління, тому засади курсу буде використано, щоб допомогти молодому поколінню адаптуватися до сучасного життя без стресових ситуація. Я вдячна, що ваш університет розробив та реалізовує ці курси, що нам дали можливість побачити розвиток своєї школи іншими очима, щоб щось змінити в ній та змінитися самим».

Оксана Василівна Трущак, заступник директора спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №66:

«Я відвідувала курс Leader Skills You Need, але також чула багато позитивних відгуків про інші програми, які відвідували вчителі з нашої школи. Ми мали багато сподівань на ці програми і абсолютно не розчарувалися, усі залишились задоволені. Для мене особисто цей курс дав можливість проаналізувати багато речей та ситуацій, зробити свої висновки і намітити програму подальших дій.

Думаю, що проводити такі тренінги, особливо з м’яких навичок, дуже корисно у школі, адже існують певні моменти, які ми не ще знаємо, і які варто розвивати. Тренінги були поставлені на професійному рівні та дали можливість дізнатись багато нового, і це не просто слова – це практичний досвід, який ми тут отримали».

Марія Богданівна Поліщук, викладач інформатики Львівського вищого професійного училища Інформаційно – комп’ютерних технологій:

«Я відвідувала програму Teach Advanced Skill, і кожна зустріч була дуже цікавою та стосувалась актуальної теми. Я залишилась дуже задоволена та ще обов’язково прийду на практичні заняття. Отримані знання для мене є дуже корисними, тому що всю отриману інформацію я передаю своїм студентам, а вони будуть це далі використовувати для власного розвитку і досягнення мети.

Сучасні студенти дуже обдаровані та креативні, тому викладач, який хоче їх чомусь навчити та бути для них лідером, має кожен день вдосконалюватись. Власне тому ця програма є корисною як для викладачів, так і для їх студентів. Дякуємо вашому навчальному закладу за таку можливість».