Undergraduate Foundation: захист перших проектів

Програма доуніверситетської підготовки в IT STEP University розпочала свою діяльність у вересні цього року. Першими студентами стали 60 учнів 9-10 класів львівських шкіл, які вирішили приєднатися до ІТ-спільноти та зробити перший крок до свого професійного майбутнього.

Протягом дворічного навчання в університеті, студенти програми підготовки вивчають основи програмування, веб-технології, основи робототехніки, сучасні інформаційні технології, англійську мову, основи критичного мислення, риторику, а також беруть активну участь у командній роботі та працюють над створенням власних проектів.

«Дуже добре, що тут вивчають не тільки програмування, а що тут є ще супутні дисципліни, такі як англійська, риторика і критичне мислення. Це дуже важливо для розвитку, особливо у сучасному світі», – ділиться думками батько студента Ростислава Стасишина.

Під час першого семестру студенти вивчали веб-технології, риторику та англійську, а результатом їхнього навчання стали проекти, над якими вони працювали у командах протягом 4 місяців. Студенти мали презентувати свої екзаменаційні роботи навчальній комісії, своїм колегам, викладачам, батькам, та показати, чому вони навчилися в університеті.

Представлені проекти були індивідуальними та різноманітними, адже кожна команда хотіла втілите те, що її найбільше захоплює. Серед робіт були оригінальні веб-сайти, присвячені космосу, тваринам, автомобілям, подорожам, віртуальній реальності, кінематографу, мультфільмам і навіть покеру, а також кілька комп’ютерних ігор, створених студентами.

«В першу чергу, я хочу подякувати викладачам, які змогли за такий короткий термін запалити в дітях ту іскорку. Я хвилювався як син прийме це навчання, але вже після перших тижнів я побачив, як він зацікавився ідеєю, почав сам робити проекти. Я навіть не уявляв, що буде такий результат», – батько студента Юрія Фостяка ділиться враженнями від виступу сина.

Протягом першого семестру навчання студенти отримали не тільки професійні навички з веб-розробки, а й вміння впевнено виступати на публіці та представляти себе та свої досягнення. Особливо приємно чути, як студенти презентують свої проекти англійською, адже вільне володіння іноземною мовою є невід’ємною складовою успішного ІТ-спеціаліста. Саме тому англійську студенти активно вивчатимуть протягом усіх чотирьох семестрів.

«Ми дуже задоволені навчанням сина на доуніверситетській підготовці. Ми бачимо його ріст, динаміку, а найголовніше, що наш син сам зацікавлений навчанням. Йому подобаються викладачі, їхній підхід до студентів», – розповідає Марія, мама студента Романа Ковальчука.

Батьки та викладачі із захопленням дивились на студентів, адже їхні досягнення – це справжній привід для гордості.

«Я бачу як задоволена моя дитина і це найголовніше. Як він хоче сюди ходити, як цінує інформацію і хоче здобувати ще більше. Тому тільки велика подяка за цю можливість», – говорить Руслана, мама Володимира Паславського.

«Я можу порекомендувати іншим батькам, які ще вагаються на рахунок навчання тут – не вагайтеся, робіть впевнений крок і ви побачите, як ваші діти зміняться», каже батько Юрія Фостяка.

Як вступити

Для того, щоб стати студентом доуніверситетської підготовки рекомендуємо пройти онлайн-тестування з математики, за результатами якого формуються групи.

Пройти тестування

 

Набір на доуніверситетську підготовку вже триває, кількість місць у групах обмежено, тому  –  рекомендуємо зареєструватися вже зараз:

 

Якщо маєте запитання – телефонуйте: