IT STEP University: підсумки тижня

Презентація доуніверситетської програми підготовки у школі №81

Співпраця зі школами – одна з особливостей IT STEP University, адже вивчати ІТ-технології можна вже з раннього віку. Для того, щоб розказати школярам про новий формат вищої освіти, ректор Віктор Волошин та проректор Дмитро Пелешко особисто завітали до школи №81 ім. П.Сагайдачного. Учні дізнались про можливості, що відкриває вища ІТ-освіта, та переваги навчання за програмою доуніверситтської підготовки в нашому університеті.

Візит у навчально-реабілітаційний центр «Джерело»

До свята Святого Миколая наші студенти навідали навчально-реабілітаційний центр «Джерело» із солодкими дарунками та коштами, зібраними протягом благодійної гри Mind Step, яка відбулася у День університету. Співробітники «Джерела» провели нам екскурсію,  а також розказали нам про життя дітей та молоді, що навчається у центрі. Нам дуже приємно стати частиною таких важливих соціальних проектів та зробити щось корисне для людей з особливими потребами, адже добрі справи починаються із кожного з нас.

Зустріч Soft Skills You Need

Цього тижня HR-ментор IT STEP University, Наталія Костюк, провела чергову цікаву лекцію в рамках програми Soft Skills You Need. Говорили на важливу тему “Як уникнути професійного вигорання”. Слухачі лекції отримали корисні поради та дізнались основні правила, застосувавши які у повсякденному житті можна змінити свою професійну діяльність на краще.

Екскурсія в IT STEP University

Цього тижня до нас завітали учні 8 класу Спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 37 з поглибленим вивченням французької мови. Презентували школярам доуніверситетську програму підготовку, яка дає можливість вивчати ІТ та отримувати професійні навички ще зі школи. Також учні дізнались, як можна стати успішними вже у школі та приєднатися до розробки робототехнічних систем, та побачили життя університету зсередини. Учні школярам.

Зустріч Teach Advanced Skills

В IT STEP University відбулась чергова зустріч учасників програми Teach Advanced Skill, на яку завітали вчителі інформатики, а також зацікавлені педагоги. Програма тренінгів Teach Advanced Skill розповідає про передові кваліфікаційні ІТ-компетентності, що є корисними для освітньої діяльності та особистого застосування. Цього тижня тренінг був присвячений темі вивчення робототехнічних технологій у школі, які допоможуть учням розвивати ІТ-навички з раннього віку.