Перший День народження IT STEP University: як це було

Рік тому в Україні з’явився перший вищий навчальний заклад, що спеціалізується на ІТ-освіті. Отримавши ліцензію від Міністерства освіти і науки, IT STEP University заявив про новий формат вищої освіти, задекларував амбітні цілі та місії, які він буде наслідувати.

Сьогодні перший ІТ-університет успішно реалізовує все задумане – зараз тут навчаються майже 100 студентів – на бакалавраті та програмі доуніверситетської підготовки, а вже наступного року їхня кількість безумовно збільшиться. Університет успішно співпрацює з ІТ-компаніями та фахівцями з ІТ-галузі, стає співорганізатором масштабних ІТ-подій, бере участь у соціальних проектах, а також має тісний зв’язок зі школами Львова.

Тому перший день народження IT STEP University став важливою подією, і святкували його у дружньому колі студентів, викладачів, менторів та наших гостей.

Розпочали із спортивного змагання – гри у волейбол. Дві команди студентів боролися за право вийти у фінал, де на них чекала команда з викладачів, яку очолював ректор. Запекла боротьба у спортивному залі Університету банківської справи, що є нашим партнером,  закінчилась перемогою дружби та залишила незабутні враження в усіх гравців.

Другий та найважливіший день святкування був дуже насиченим. Ректор Віктор Волошин та проректор Дмитро Пелешко розпочали з ретроспективи, згадували, як створювався університет, які були очікування та сподівання, а також поділилися планами на майбутнє.

Студенти презентували свої проекти, над якими працювали протягом першого семестру навчання. Серед робіт були мобільні додатки для здорового харчування, комфортних поїздок на велосипеді, електронний гід по галереях мистецтв, додаток для керування та збереження коштів, додаток для менеджменту зустрічей та подій, а також додаток для прихильників подорожей та фотографій, який допомагає краще пізнавати нові міста.

Кожна група студентів працювала над розробкою проектів разом із менторами – представниками львівських ІТ-компаній, таких як EPAM, Soft Serve, які також завітали на свято щоб підтримати студентів.

Після цього усі учасники святкування взяли участь у благодійній інтелектуальній грі Mind Step, кошти з якої студенти передали у навчально-реабілітаційний комплекс « Джерело».

Звичайно, не обійшлося без веселощів – студенти підготували гумористичні мініатюри та продемонстрували свій акторський хист.

Наприкінці дня народження ректор урочисто запалив свічки на святковому торті, яким всі гості частувалися та обмінювалися своїми враженнями.