Запрошуємо на презентацію проектів студентів програми доуніверситетської підготовки

В IT STEP University триває навчання студентів програми доуніверситетської підготовки. Протягом свого навчання в університеті, школярі 9-10 класів вивчають основи програмування, веб-технології, основи робототехніки, сучасні інформаційні технології, англійську мову, основи критичного мислення, риторику, а також беруть активну участь у командній роботі та працюють над створенням власних проектів.

Протягом першого семестру студенти вивчали веб-технології, риторику та англійську, і щоб показати результати навчання та свої досягнення, студенти захищатимуть власні проекти, над якими вони працювали 4 місяці. Вже наступної суботи, 23 грудня, студенти запрошують всіх познайомитись із результатами їхньої роботи.

Презентація проектів буде цікава тим, хто хоче більше дізнатися про навчання в IT STEP University, приєднатися до ІТ-спільноти ще зі школи, побачити, як школярі роблять перші впевнені кроки в ІТ-сферу, демонструють отримані професійні навички, володіння англійською та вміння презентувати себе та свій проект на публіці.

Чекаємо усіх у суботу, 23 грудня з 10:00 по 15:00.

Вхід вільний, попередня реєстрація обов’язкова.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ