IT STEP University: підсумки тижня

Swiss-Ukrainian Communication Olympiad

Нам приємно бути частиною масштабних проектів, які сприяють розвитку мотивації до навчання та освіти! В IT STEP University відбулось нагородження переможців Swiss-Ukrainian Communication Olympiad, учасниками якої стали більше 70 учнів Львова!

Переможців визначали не тільки за рівнем знання англійської, а й за вміння презентувати себе, за креативність та оригінальність – адже ці якості є надзвичайно важливими у житті. Кожен з учасників отримав цінний досвід, а переможця чекають незабутні канікули – 2-тижневий літній табір у Швейцарії в університеті готельного менеджменту «BHMS», Швейцарія.

Лекція про бізнес і стартапи

Цього тижня до нас завітав цікавий спікер – Сергій Довгополий, Regional Director у EGAP та Chief technology officer “InVenture“. Він поділився зі студентами своїм досвідом у сфері бізнесу і стартапів, а також говорив про те, як розпочати підприємницьку діяльність, чи варто шукати інвестиції у свій проект, а також привів у приклад практичні кейси з життя.

Лекції та майстер-класи від цікавих та успішних особистостей є невід’ємною частиною ІТ STEP University, а також вони є відкритими для відвідування. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Вступний іспит на Undergraduate Foundation

Іспит з математики – обов’язкова частина вступу на програму доуніверситетської підготовки “Undergraduate Foundation“. Цього тижня тестування в університеті пройшли учні 9-10 класів, які цікавляться ІТ-освітою та хочуть поєднати своє життя з інформаційними технологіями.

Для тих, хто хоче приєднатися до IT STEP University ще зі школи та розпочати підготовку до вищої-ІТ-освіти ми створили можливість скласти іспит з математики онлайн на нашому сайті. За результатами тесту претенденти будуть запрошені на співбесіду в IT STEP University.

Детальніше про програму підготовки Undergraduate Foundation можна дізнатися за посиланням.

Екскурсії в IT STEP University

IT STEP University продовжує знайомити учнів львівських шкіл з перевагами ІТ-освіти, перспективами, що відкриває вищий навчальний заклад та загальними тенденціями розвитку інформаційних технологій в нашому місті та світі.

Цього тижня до нас завітали учні 9 класів Львівської середньої загальноосвітньої школи №44 ім. Т. Г. Шевченка та Львівської лінгвістичної гімназії. Школярі дізнались про вищу ІТ-освіту, її переваги та новий формат навчання, що пропонує студентам IT STEP University. Також вони дізнались про те, як стати студентом доуніверситетської програми підготовки.