Фотоконкурс «Обличчя Львова»!

Для всіх студентів IT Step Academy та IT Step University

Кожне місто – це його люди, з різними історіями, емоціями та долями. Ми вирішили провести фотоконкурс серед усіх студентів IT STEP Academy, з метою показати «обличчя» Львова у вигляді фото людей, яких ми щодня бачимо на вулицях міста, у приміщеннях, громадських закладах, музеях, на навчанні чи роботі.

Як взяти участь?

Фотографуйте людей! У буденності чи особливих обставинах, спробуйте зафіксувати на фото яскраву емоцію, цікавий момент  з життя або щось, що чіпляє та розкриває тему «Обличчя Львова». Робити фото можна як на телефон, так і на професійний фотоапарат. Фотографії мають бути зроблені спеціально для участі у конкурсі!

Надсилайте ТРИ найкращих на вашу думку фотографії у форматі .jpg або .png  на поштову адресу lviv@itstep.org з темою листа «ФОТОКОНКУРС».

У тілі листа обов’язково вкажіть:

  • ваше прізвище, ім’я, по-батькові;
  • вік;
  • електронну пошту;
  • номер телефону;
  • форму навчання (Мала Академія, Професійна комп’ютерна освіта, ІТ-університет, доуніверситетська підготовка).

Оцінювати ваші конкурсні роботи будуть професійні фотографи.

Хто може брати участь?
Усі студенти Академії від 8 до 55 років, а також студенти IT STEP University та програми доуніверситетської підготовки.

Для чого мені це?
Конкурс – це додатковий спосіб саморозвитку та корисного досвіду. Це гарний спосіб відволіктись від рутинних справ та спробувати себе у ролі митця. Це додаткова можливість відкрити свої здібності та таланти, ну і, звісно, це знайомство з професіоналами своєї справи.

Що отримають переможці?

Переможці конкурсу отримають унікальний подарунок: зможуть взяти участь та стати спостерігачем професійної зйомки! А також по 100 кристалів у MyStat.

А всі інші учасники отримають по 30 кристалів у My Stat.

Коли?
Роботи приймаються з 27 листопада по 24 грудня.

В рамках фотоконкурсу заплановані майстер-класи з фотозйомки, які допоможуть зробити дійсно якісні та оригінальні роботи. Слідкуйте за новинами!