IT STEP University: підсумки тижня

Промова ректора IT STEP University про “Нову українську школу”

Цього тижня ректора університету Віктора Волошина запросили на педагогічну раду у Львівську спеціалізовану середню загальноосвітню школу №2. Головною темою зустрічі були 10 ключових компетентностей “Нової української школи”, що зараз активно впроваджуються в освітні заклади. Ректор IT STEP University говорив про перспективи шкіл та вищих навчальних закладів у контексті освітньої реформи, а також підкреслив важливість інтеграції ІТ у школи.

Лекція про роботу та стажування у Google

На цікаву та актуальну тему для студентів говорила Анастасія Харитонова, Вusiness Intern в компанії Google. Анастасія поділилась зі студентами та слухачами власним досвідом роботи в Google та своїми враженнями, розповіла про те, як невдачі можуть надихнути та відкрити нові можливості, а також дала практичні поради по складанню CV та підготовці до співбесіди.

Лекції та майстер-класи від цікавих та успішних особистостей є невід’ємною частиною ІТ STEP University, а також вони є відкритими для відвідування. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Презентація студентського клубу “Game&Design”

Першокурсники IT STEP University презентували вже другий студентський клуб, який отримав назву “Game&Design”. Засновники Андрій Когут та Назар Гринчук називають метою діяльності клубу створення ігор для віртуальної реальності, адже цей напрям розробки ігор є найбільш перспективним. Також клуб ініціюватиме проведення цікавих майстер-класів та воркшопів, залучаючи практиків зі сфери gamedev. Клуб є відкритим для усіє спільноти IT STEP, проте членство набувається за кваліфікаційним відбором в процесі діяльності клубу.

Дізнатися більше про студентські клуби “Game&Design” та “IT BEANS” можна за нашому сайті.

Зустріч Teach Advanced Skills

В університеті успішно відбулась чергова зустріч учасників програми Teach Advanced Skill, на яку завітали вчителі інформатики, а також зацікавлені педагоги. Програма тренінгів Teach Advanced Skill розповідає про передові кваліфікаційні ІТ-компетентності, що є корисними для освітньої діяльності та особистого застосування. Цього тижня тренінг був присвячений темі “Інтернет-ресурси і служби для організації навчання у школі”, його провів Тарас Рак, проректор з навчальної роботи в IT STEP University.

Наступні зустрічі будуть відбуватися за встановленим графіком, дізнатися деталі та зареєструватися на участь можна на сайті університету.

Arduino software course в IT STEP University

Цього тижня в університеті стартувала факультативна програма “Інтернет речей і обчислювальний інтелект/Arduino software course”, де студенти  вивчатимуть використання засобів обчислювального інтелекту в процесах розробки робототехнічних систем на платформі Arduinо.

Студенти під керівництвом професора IT Step University, фахівця в області машинного навчання і обчислювального інтелекту Олени Винокурової (Харків) та Senior Java Developer у Soft Serve Вікторії Сенюк вивчатимуть засоби обчислювального інтелекту в процесах розробки робототехнічних систем на платформі Arduinо.

Дізнатись більше про Arduino software course, а також побачити відгуки викладачів та студентів можна за посиланням.

Екскурсії в IT STEP University

Цього тижня до нас завітали учні 9-11 класів львівської школи №24 ім. Марії Конопницької. Школярі побачили життя університету зсередини, дізнались про вищу ІТ-освіту та її переваги, а також новий формат навчання, що пропонує студентам IT STEP University. Також школярам презентували доуніверситетську програму підготовку, яка особливо цікава для учнів 9 та 10 класів, адже дає можливість вивчати ІТ та отримувати професійні навички ще зі школи.