IT STEP University: підсумки тижня

Ділова гра від PM Business Solution

Цього тижня бізнес-тренери компанії «PM Business Solution», що спеціалізується на бізнес-плануванні та управлінні проектами, Ірина Когут та Тетяна Лебідь завітали в IT STEP University та провели для наших студентів ділову гру. Команди учасників змагались у вмінні раціонально розподіляти обмежені ресурси, користуючись інструментами проектного менеджменту.

Завдяки цій практичній грі, студенти дізнались, як організувати ефективне управління проектами, бізнесом  та завданнями, як виділити основні напрямки у діяльності, як розбити проект на окремі завдання, призначити відповідальних, встановити терміни, бюджет і контролювати все це під час виконання.

Лекція “Time Management”

Керування своїм часом – необхідне вміння для кожної сучасної людини. Цього тижня HR-ментор IT STEP University, Наталія Костюк, провела лекцію, де поділилась секретами успішного планування часу.

Завдяки практичним порадам, слухачі дізнались основні критерії правильного планування на день, тиждень, місяць і рік, основні правила мультитаскінгу та як встигати все заплановане і залишати час для відпочинку.

Лекції та майстер-класи від цікавих та успішних особистостей є невід’ємною частиною ІТ STEP University, а також вони є відкритими для відвідування. Наступна лекція відбудеться вже 22 листопада, і буде присвячена темі стажування у компанії Google. Дізнатися деталі та зареєструватися можна за посиланням.

Зустріч Leader Skills You Need

Програма тренінгів та майстер-класів за програмою Leader Skills You Need орієнтована на керівників навчальних закладів, зацікавлених учителів, очільників батьківських комітетів та очільників учнівського самоврядування.  Протягом цих зустрічей, розглядаються найбільш актуальні теми та питання з менеджменту та лідерства, що сприятимуть ефективній роботі освітніх установ.

Цього тижня зустріч провів  ректор IT STEP University, Віктор Волошин. Протягом тренінгу говорили про функційність менеджменту та аналіз організаційної поведінки, проектний менеджмент та причини конфліктів, розглянули функційну структурність організації, а також основні навички, які має надавати середня школа.

Наступні зустрічі за програмою будуть проходити згідно з розкладом. Дізнатися деталі та зареєструватися можна за посиланням.

Зустріч Soft Skills You Need

Успішна організація та вдале проведення заходів – є невід’ємною частиною життя будь-якої організації, і саме цій темі була присвячена чергова зустріч педагогічних працівників за програмою Soft Skills You Need. Як створити цікаву зустріч, конференцію, освітню чи розважальну подію, щоб не забути про найменші дрібниці та отримати успішний результат розказала Event manager IT STEP University, Уляна Кіт.

Зустріч зібрала велику кількість зацікавлених шкільних вчителів, які не лише отримали корисні знання, а й відразу закріпили їх на практиці. Учасники взяли участь у практичному кейсі та спробували організувати захід, використовуючи інструменти проектного менеджменту та методологію SMART.

Наступні зустрічі за програмою будуть проходити згідно з розкладом. Дізнатися деталі та зареєструватися можна за посиланням.

Екскурсії в IT STEP University

IT STEP University продовжує знайомити учнів львівських шкіл з перевагами ІТ-освіти, перспективами, що відкриває вищий навчальний заклад та загальними тенденціями розвитку інформаційних технологій в нашому місті та світі.

Цього тижня до нас завітали учні з Приватної школи “Перспектива”, Львівського технологічного ліцею, Спеціалізованої школи №2, середніх шкіл №20 та №30, школи-інтернату №1.

Школярі дізнались про вищу ІТ-освіту, її переваги та новий формат навчання, що пропонує студентам IT STEP University. Також вони дізнались про те, як стати студентом доуніверситетської програми підготовки, яка особливо цікава для учнів 9 та 10 класів, адже дає можливість вивчати ІТ та отримувати професійні навички ще зі школи.