2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing в IT STEP University

21 – 25 серпня 2018 р. у місті Львів відбудеться друга конференція «2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing» (DSMP’2018). Співорганізатором конференції є IT STEP University.

Метою конференції є обмін досвідом, науковими результатами та технологіями в області обчислювального інтелекту, динамічного аналізу даних та комп’ютерного зору.

У конференції планує прийняти участь понад 200 учасників. Визначальні ролі на конференції відводяться провідним фахівцям в області обчислювального інтелекту та аналізу потоків даних, як з України, так і з закордону. Плануються спікери з України, США, Німеччини, Китаю, Естонії, Польщі, Болгарії, Туреччині, Чехії та інших країн.

2018 ІЕЕЕ 2-га Міжнародна конференція «Інтелектуальний аналіз і обробка потоків даних» отримала фінансову підтримку у розмірі 22 000 грн в рамках конкурсу соціально-наукових проектів  програми «Львів науковий». Конференція відбудеться за підтримки ексклюзивного партнеру SoftServe та у співпраці IT STEP University  з Національним університетом «Львівська політехніка», Харківським національним університетом радіоелектроніки та Українським католицьким університетом під егідою IEEE Ukrainian Section та її чаптерів (відділень).

Детальна інформація про конференцію за посиланнями:
Website URL: dsmp.in.ua
Face Book Page URL: www.facebook.com/DSMPconf
Call For Papers: dsmp.in.ua/assets/img/files/DSMP2018_Call_for_papers.pdf