«Game & Design» – новий студентський клуб в IT STEP University

Студенти IT STEP University мають різні захоплення і серйозні наміри перетворити їх у професійні навички. Після створення першого студентського клубу «IT BEANS», діяльність якого орієнтована на вивчення tech skills з розробки ІТ, інша група ініціативних студентів створила клуб «Game&Design».

Засновник клубу Андрій Когут та співзасновник Назар Гринчук називають метою діяльності клубу створення ігор для віртуальної реальності. За словами студентів, саме цей напрям розробки ігор є найбільш перспективним, адже технології VR невпинно розвиваються і входять у повсякденне життя.

Андрій та Назар вже мають план, за яким буде розвиватись їхня спільнота. За цим планом вивчення технологій створення ігор та дизайну буде здійснюватись на практиці. Основними практичними результатами діяльності клубу будуть комп’ютерні продукти, які можна комерціалізувати. Амбіційний план дільності спільноти передбачає створення та представлення першого продукту вже в кінці  цього літа.

Клуб є відкритим для усіє спільноти IT STEP, проте членство набувається за кваліфікаційним відбором в процесі діяльності клубу. Разом із тим, до роботи клубу «Game&Design» залучатимуться викладачі IT STEP University, а також фахівці з ІТ-компаній, що мають досвід у сфері створення та дизайну ігор і технологій віртуальної реальності.

Вже найближчим часом засновники клубу представлять сайт, присвячений діяльності спільноти. На сайті кожен зацікавлений студент зможе ознайомитись з метою діяльності клубу, залученими викладачами, тематикою лекцій, розкладом зустрічей та іншими новинами клубу.

Сторінка клубу у facebook: https://www.facebook.com/game.design.ItStep.