IT STEP University: підсумки тижня

Життя в IT STEP University насичене, і кожного дня відбувається щось цікаве. Ми зібрали новини за тиждень, щоб показати, чим живе університет та його студенти.

Екскурсії в IT STEP University

IT STEP University продовжує знайомити учнів львівських шкіл з перевагами ІТ-освіти, перспективами, що відкриває вищий навчальний заклад та загальними тенденціями розвитку інформаційних технологій в нашому місті та світі. Цього тижня в університет на екскурсію завітали учні середньої школи №62, середньої школи №34 ім. М. Шашкевича, Львівського вищого професійного училища Інформаційно-комп’ютерних технологій та Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Школярі дізнались про вищу ІТ-освіту, її переваги та новий формат навчання, що пропонує студентам IT STEP University. Також вони побачили життя університету, яскраві аудиторії, технічні лабораторії та роботів, поспілкувались з викладачами та ректором.

IT STEP University відкритий до спілкування та завжди радий вітати майбутніх абітурієнтів та всіх, хто цікавиться вищою ІТ-освітою. Тому ми запрошуємо учнів львівських шкіл, щоб показати життя університету, розказати про навчання та можливості для тих, хто хоче приєднатися до світу ІТ ще зі школи.

Зустріч Teach Advanced Skill для вчителів

Цього тижня відбулась перша зустріч учасників програми Teach Advanced Skill, на яку завітали вчителі інформатики, а також зацікавлені педагоги. Програма тренінгів Teach Advanced Skill розповідає про передові кваліфікаційні ІТ-компетентності, що є корисними для освітньої діяльності та особистого застосування. Перший тренінг був присвячений темі “Хмарні технологіi в начальному процесі”, його провів Тарас Рак, проректор з навчальної роботи в IT STEP University.

Наступні зустрічі будуть відбуватися за встановленим графіком, дізнатися деталі та зареєструватися на участь можна на сайті університету.

Друга кодова година від IT BEANS

Перший студентський клуб IT STEP University продовжує свою активну діяльність. Вмотивовані студенти університету та IT STEP Academy об’єднуються для того, щоб ділитися досвідом, поглиблювати свої знання у програмуванні та спільно працювати над власним розвитком. Пройшло менше місяця із моменту заснування спільноти IT BEANS, проте ініціативна група студентів вже провела свою другу зустріч. “Кодова година №2” була присвячена лайв-кодингу, поняттю наслідування та використанню класів. Також клуб анонсував набір на Arduino Software Course, де учасники вивчатимуть базову автоматику, написання мікросхем, та практикуватимуться у робототехніці.