Де живуть студенти IT STEP University: огляд гуртожитку

У пошуках найкращого вищого навчального закладу школярі з усієї України часто звертають увагу на престижні університети, розташовані в інших містах. Зміна місця проживання зовсім не лякає сучасних абітурієнтів, за умови, що новий дім не буде поступатися батьківському. Щоб студентам жити та вчитися було легко та приємно, університет має подбати про відповідні умови, а саме, про гідний гуртожиток.

IT STEP University, який є першим спеціалізованим вищим навчальним закладом у галузі інформаційних технологій, очікував студентів з різних куточків України, адже аналогів йому поки що не має. Прогноз був вірним – з 37 першокурсників IT STEP University є представники різних міст: Львова, Тернополя, Мукачево, Вінниці, Луцька, Кропивницького, Рівного, Харкова, Дніпра. Тому забезпечення гідного житла для студентів з інших міст було необхідним.

Щоб надати комфортні умови проживання студентам, IT STEP University уклав угоду з Львівським інститутом Банківської справи, що має один з найкращих гуртожитків у Львові. Збудований у 2008 році, гуртожиток інституту став першим, збудованим за роки незалежності України. У будівлі створено всі необхідні побутові умови для проживання студентів відповідно до європейських стандартів.

Можливістю проживання у гуртожитку скористувалися четверо студентів-першокурсників нашого університету, які приїхали з Рівного, Тернополя, Вінниці та Мукачево. Зараз вони ділять одну кімнату та всі привілеї і труднощі самостійного життя.

До переваг життя у гуртожитку студенти відносять, в першу чергу, гарні умови. Гуртожиток має сучасний ремонт, просторі та охайні кімнати з інтернетом, місцем для навчання та відпочинку. Також важливим є місце розташування студентського житла – від гуртожитку до університету можна дістатися пішки за 10 хвилин.

У гуртожитку діє буфет, а також на поверхах розташовані облаштовані всім необхідним кухні. Саме тут створюються перші кулінарні шедеври студентів. «Перед тим, як їхати у Львів, я спеціально вивчив кілька рецептів. Тепер я можу самостійно приготувати їсти, чим дуже задоволений», – розповідає студент університету Олександр.

Для проведення студентського дозвілля передбачено тренажерний зал, спортивні майданчики, настільний теніс, а також  кімнати для спільного відпочинку. Навчатися та готуватися до екзаменів можна у бібліотеці та читальному залі.

За словами студентів, вони задоволені своїм життям у гуртожитку, адже тут вони відчувають себе самостійними  та готовими   до дорослого життя.

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити середовище університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас!

Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: