IT STEP University відкритий до спілкування та завжди радий вітати майбутніх абітурієнтів та всіх, хто цікавиться вищою ІТ-освітою. Тому ми запрошуємо учнів львівських шкіл, щоб показати життя університету, розказати про навчання та можливості для тих, хто хоче приєднатися до світу ІТ ще зі школи.За тиждень до нас вже завітали представники трьох навчальних закладів – Спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи N.66, Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса «спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин» та Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Таке зацікавлення університетом та ІТ-сферою свідчить, що діти хочуть отримувати якісну вищу освіту, яка забезпечить затребувану професію та цікаву роботу у майбутньому.Під час екскурсій учні дізнаються про вищу ІТ-освіту, її переваги та новий формат навчання, що пропонує студентам IT STEP University: робота у команді, реалізація проектів, спілкування з представниками ІТ-галузі та HR-менторами, практика в компаніях, стажування за кордоном та багато іншого. Також школярі отримують можливість стати учасниками програми доуніверситетської підготовки, яка готує ІТ-спеціалістів ще зі школи. Діти дізнаються тренди розвитку ІТ-сфери на прикладі Львова, адже лише за останні п’ять років ІТ-ринок збільшився втричі. Сьогодні у місті налічується більше 200 ІТ-компаній і майже 20 000 спеціалістів, а середньомісячний заробіток львівського айтішника складає понад $1750. Статистичні дані дають вичерпну відповідь на питання – чи є інформаційні технології перспективною сферою та чи варто отримувати вищу освіту у цій галузі.

IT STEP University запрошує учнів львівських шкіл приєднатися до світу ІТ та побачити сучасний вищий навчальний заклад на власні очі!

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: