В IT STEP University відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. До нас завітало багато гостей – дуже приємно, що вже зараз учні 11 класів активно цікавляться вищою ІТ-освітою та обирають місце майбутнього навчання.

Під час зустрічі школярі та їхні батьки дізнались про стрімкий розвиток ІТ-індустрії в Україні та зокрема у Львові, про велику потребу у кваліфікованих спеціалістах та майбутні тренди галузі інформаційних технологій. Ректор університету Віктор Волошин та проректор Дмитро Пелешко розповіли гостям про новий формат вищої освіти, що пропонує університет.

Викладачі університету та ментори студентів розповіли про важливість командної роботи під час навчання, а також про проектний підхід. Саме такий формат, за словами спікерів, є найбільш ефективним для закріплення отриманих теоретичних знань на практиці та допоможе в майбутньому швидше адаптуватися до реальної робочої атмосфери.

Активну участь у Дні відкритих дверей взяли й самі студенти IT STEP University – вони презентували студентський клуб “IT B.E.A.N.S.”, що був створений за їхньою ініціативою.

На захід університету завітали спеціальні гості – Олексій Другов, проректор Львівського університету Банківської справи, що розповів про важливість співпраці ІТ-сфери та фінансових установ, а також Андрій Миляник, заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, розповів про особливості ЗНО-2018.