За ініціативи студентів першого курсу (спеціальності «Комп’ютерні науки»), Семена Оскерка та Віталія Луцана, від 5 жовтня 2017 року в університеті «IT Step University» розпочав свою діяльність перший студентський клуб  «IT B.E.A.N.S. – student community». У день відкриття клубу засновники провели презентацію для викладачів та студентів.

Провідною сферою діяльності клубу є hard skills (професійні навички), тому основним завданням клубу є розвиток умінь і навичок розробки інформаційних технологій для різноманітного прикладного застосування. До пріоритетних цілей діяльності засновники відносять:

  • підвищення рівня знань в галузі розробки IT; 
  • вивчення найновіших програмних засобів та технологій програмування; 
  • аналіз проблем та останніх трендів в сфері програмування;
  • організація різноманітних тематичних заходів.

Програма діяльності клубу передбачає періодичне проведення тематичних івентів для учасників, таких як «Bean.code», тижневий тренінг «Ардуїно і штучний інтелект», тощо.

Стати членами клубу можуть лише студенти IT STEP University та IT STEP Academy. Процедура набуття членства в клубі є строго формалізованою і відповідає правилам набуття \ припинення членства, визначене засновниками клубу.

Участь в клубі передбачає трирівневу ієрархію з визначеними правами, обов’язками та привілеями його учасників. Так, новачків клубу чекає статус «green» – вони можуть відвідувати всі заходи та отримувати певну кількість балів за свою активність. Тим, хто вже довів свою зацікавленість та набрав необхідний рівень балів, присвоюється статус «orange». Такі beans вже можуть самостійно проводити лекції або брати участь в організації заходів.

Найвищий ступінь членства у клубі – це «gold», який дає можливість регулювати правила та приймати важливі рішення щодо діяльності спільноти. Наразі «gold beans» це засновники клубу. Майбутнім учасникам слід врахувати, що за несерйозне ставлення до діяльності клубу, пропуск заходів і не виконання правил, їх чекає зняття балів і, в перспективі, виключення зі студентського клубу.

IT STEP University наслідує  студентоорієнтовану модель навчання, яка передбачає надання студентам максимум можливостей для власного розвитку та навчання. Тому ініціатива створення першого студентського клубу в університеті була позитивно прийнята та отримала необхідну підтримку збоку адміністрації.

«Адміністрація університету підтримує створення і діяльність клубу, бере на себе забезпечення ресурсами функціонування клубу та надання додаткових переваг активним учасникам клубу», – проректор IT STEP University Дмитро Пелешко.

 

Якщо маєте запитання щодо вступу, бажаєте побачити атмосферу нашого університету та дізнатися більше про досягнення та успіхи наших студентів – запрошуємо до нас! Для цього просимо зареєструватися:

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT Step University можна дізнатися за телефонами: