Першими студентами університету стали 37 осіб з різних куточків України, зокрема, зі Львова, Тернополя, Мукачево, Вінниці, Луцька, Кропивницького, Рівного, Харкова, Дніпра. Привітати  першокурсників та їхніх батьків у стіни  університету прийшли представники влади міста, ІТ-кластеру та ІТ-компаній. 

    У  вітальній промові ректор університету  Віктор Волошин наголосив на тому, що перший ІТ-університет – це не просто вищий навчальний заклад, а, перш за все, платформа можливостей, де студенти зможуть реалізувати власні ідеї, втілювати проекти, тим самим розвивати галузь ІТ.

 «Я маю за честь бути тут разом з вами, тому що ми разом дали життя першому спеціалізованому українському університету в галузі інформаційних технологій. Душу цьому університету дали 37 перших студентів з усієї України, а  також 52 студенти нашої програми доуніверситетської підготовки. Цей університет покликаний виправдати всі наші сподівання і стати новою інституцією, яка забезпечить відповідну якість підготовки», – ректор університету Віктор Волошин.

На урочисту посвяту також завітали гості, серед яких були заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, директор львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський, керівник навчальної лабораторії компанії EPAM Володимир Вергун, а також представники ІТ-компаній, які стануть професійними менторами студентів.

«Перебуваючи тут, маєш відчуття чогось нового, і всі, хто тут присутні, є інституційною частиною цього. Сьогодні ви вже стали історією, а за це борються багато людей. І вам залишається зробити другий крок – бути конкурентними, бо сьогодні всюди цінується те, що є в голові людини, та в серці. За рахунок цього і Львів, і Україна буде перемагати у світі вже завтрашнього дня. Я бажаю вам успіху та вірити в те, що ви робите», – сказав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

   Директор львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський побажав студентам бути наполегливими та цілеспрямованими.

«Я хочу привітати цей заклад зі стартом, і я надзвичайно радий, що ІТ-академія трансформується в ІТ-університет починаючи саме зі Львова. Мені здається, що Львів є чудовим містом для запуску чогось нового, і українська вища освіта починає відновлюватися власне тут».

    Крім того, зі зверненням до своїх одногрупників та гостей університету,  виступив перший студент першого ІТ-університету Назар Гринчук, саме він  найшвидше з усіх  подав оригінали документів.   

«Всі знають, що сьогодні ІТ це дуже важлива і перспективна сфера. Більш ніж 30 тисяч майбутніх студентів сьогодні хочуть пов’язати своє життя з ІТ, але половина з них немає можливості зробити це через брак знань чи кваліфікації, а інша половина їде за кордон. Сьогодні ця ситуація змінюється, і саме тому я пишаюсь, що тепер я є студентом першого ІТ-університету, і хочу подякувати всім, хто доклав до цього руку і зробив вклад у наше майбутнє. Навчання тут – це мотивація, щоб неодмінно стати тим, ким я хочу».

   Вже наступного тижня на студентів чекає перший тиждень навчання, який отримав назву iWeek, або Inspiration Week, в рамках якого вони матимуть екскурсії в ІТ-компанії, цікаві лекції, майстер-класи та нові знайомства.