Вступна кампанія 2017, яка все літо хвилювала випускників шкіл та вищі навчальні заклади, майже завершилась! Перший ІТ-університет України, який цього року вперше проводив набір студентів, може пишатися своїми успіхами. За результатами вступної кампанії, у вересні до нас прийдуть майже 100 слухачів, які розпочнуть своє навчання у Першому ІТ-університету України. Серед них 48 школярів, які навчатимуться за дворічною програмою підготовки, та 37 студентів бакалаврату.

Загальна кількість абітурієнтів, які подали заяви на навчання у Перший ІТ-університет, склала 125 осіб. З них більше чверті подали оригінали документів та розпочнуть навчання у вересні – цей показник є одним із найвищих серед вищих навчальних закладів України. Варто відзначити також високий середній бал результатів ЗНО наших абітурієнтів, який свідчить про добрий рівень їхньої підготовки та зацікавленість в інноваційних освітніх продуктах. Поступово сучасний абітурієнт перестає шукати просто вищу освіту. Він  намагається знайти  навчальний заклад, в якому  зможе отримати якісні, конкурентні знання та середовище для фахового та особистісного розвитку.

Сьогодні на ринку вищої освіти України існує велика конкуренція, тож для нашого університету дуже важливою є наявність конкурентних переваг, що забезпечать його успішне існування на довгий час. Університет має бути неймовірно гнучким у своїй діяльності і оперативно та якісно реагувати на  потреби і виклики ринку праці. Саме тому однією з головних переваг Першого ІТ-університету є система забезпечення якості, яка розробляється у співпраці  із ІТ-компаніями – партнерами університету. Ця система, з одного боку, гарантуватиме студентам отримання якісної вищої освіти, а з іншого – надасть можливість зробити метричні оцінки ефективності освітньої діяльності університету.

 На студентів Першого ІТ-університету України чекає:

  • новий формат вищої освіти, який базується на використанні досвіду діяльності провідних університетів США та Європи;
  • викладачі-практики, які мають значний досвід успішної роботи в ІТ-компаніях;
  • новітнє матеріально-технічне та інформаційне забезпечення;
  • співпраця з провідними ІТ-компаніями та практика на реальних проектах;
  • міжнародні стажування;
  • лише актуальні знання та практичні навички, яких потребує ринок ІТ.

«Результати вступної кампанії свідчать про високу затребуваність професійної вищої освіти в ІТ-галузі, а також про розуміння абітурієнтами того, що якісний освітній продукт, який є гарантією працевлаштування та професійної затребуваності, не може існувати без серйозного інвестування.

Ми щиро вдячні усім, хто в нас повірив. У першу чергу це стосується тих абітурієнтів, які вступили до нас. Але ми також вдячні за виявлену зацікавленість тим, хто розглядав наш університет як можливе місце майбутнього навчання. Адміністрація та викладачі університету інтенсивно готуються до нового начального року і докладають максимум зусиль для того, щоб зробити навчання для наших студентів не тільки змістовним, а й цікавим», – ректор Першого ІТ-університету Віктор Волошин.