З вересня на базі Першого ІТ-університету почне працювати програма доуніверситетської підготовки

Що таке програма доуніверситетської підготовки

Це унікальна програма доуніверситетської підготовки для випускників 9-х класів, яка буде готувати майбутніх професіоналів ІТ ще зі школи. Дворічна програма була розроблена спеціально для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з ІТ-сферою.

Програма почне свою роботу у вересні на  базі  першого ІТ-університету «Комп’ютерна Академія ШАГ».

Мета

Мета програми  доуніверситетської підготовки  – підвищити  зацікавленість у навчанні, розвивати мотивацію  для здобуття вищої освіти, а також допомогти школярам визначитись у майбутній спеціалізації в ІТ-індустрії.

Переваги і можливості, що відкриває доуніверситетська підготовка

  • Можливість стати студентом першого ІТ-університету та отримати ступінь бакалавра не за 4 роки, а всього за 3.
  • Визначення майбутньої спеціалізації в ІТ-сфері.
  • Підготовка до програм університетської освіти, що допоможе легко адаптуватися до навчання у вищому навчальному закладі.
  • Вже зі школи почати навчання та отримати професійні знання та навички для подальшої вищої освіти і професійного розвитку в ІТ.

Для кого створена програма

Для учнів шкіл Львова, що закінчили навчання у 9-му класі та планують отримати вищу освіту за напрямком ІТ.

Для тих хто хоче зекономити рік часу та отримати ступінь бакалавра лише за три роки навчання в Першому ІТ-університеті.

Формат навчання

Учасників Комплексу чекає сучасний формат навчання – замість лекцій і конспектів робота в команді, коворкінг, активна участь у проектах, презентація власних результатів та досягнень. Активне вивчення англійської мови, що необхідна для ІТ-сфери, у форматі speaking club.

Тривалість навчальної програми – 2 роки (4 семестри).

Кожен семестр складається з 16 навчальних тижнів.

1 тиждень передбачає 4 заняття по дві академічні години.

Дисципліни

Навчання в Комплексі передбачає дві групи дисциплін: професійні та soft skills. До дисциплін, що спрямовані на набуття професійних навичок, включено основи програмування та розробки програмного забезпечення, веб-технології, основи робототехніки, сучасні інформаційні технології

Друга група дисциплін спрямована на розвиток м’яких навичок – це комунікація та робота у команді, основи конфлікт-менеджменту, лідерські здібності, проведення презентацій проектів, власних результатів та досягнень. Програма була розроблена для розвитку особистості та створення фундаменту успішної кар’єри в ІТ-індустрії.

Результати навчання

Програма доуніверситетської підготовки сприятиме підвищенню зацікавленості у навчанні, розвитку мотивації для здобуття вищої освіти, а також визначенню майбутньої спеціалізації в ІТ-індустрії. В результаті навчання, учасники програми доуніверситетської підготовки будуть вмотивованими студентами, готовими до здобуття вищої освіти, а також отримають можливість навчатися у Першому ІТ-університеті за програмою 3-річного бакалаврату.

Як вступити

Вступити на навчання за програмою можуть учні львівських шкіл, які успішно закінчили 9 клас. Однією з обов’язкових умов для участі у програмі підготовки є вступний іспит з математики, за результатами якого визначаються майбутні студенти.

Зареєструватись на вступний іспит можна за телефоном:  +38 (032) 252-03-5, +38(093) 122–38, +38 (067) 557-87-06, +38 (050) 441-76-00

 

Зареєструватися :