Міністерство освіти на науки повідомило, що через збій в системі Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) зникли 40 тисяч заяв абітурієнтів.

За словами заступника міністра освіти та науки Володимира Ковтунця, заяви абітурієнтів залишилися в системі, але абітурієнтам необхідно їх лише поновити.

“Заяви залишилися в системі, вони нікуди не зникли. Ці заяви зараз не бачать приймальні комісії вишів. Абітурієнтам треба зайти в свій кабінет і поновити свої заяви. Зараз результати ЗНО будуть підтягнуті”, – сказав заступник міністра.

Вступники отримають на свої електронні пошти або в електронні кабінети в ЄДЕБО повідомлення про те, що треба подати заяву ще раз. Переконливе прохання до всіх вступників зайти в свої особисті кабінети, перевірити ще раз заяви і, за необхідності, подати заяви повторно до 18:00 26 липня 2017 року.

Заступник міністра нагадав, що умовами прийому до ВНЗ визначені випадки, в яких абітурієнти можуть подавати документи до вишів у паперові формі. Також вступники можуть звернутися безпосередньо до приймальних комісій де їм нададуть допомогу з реєстрації заяв у електронній формі. Подати документи в Перший ІТ-університет можна з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00.